Hlavní navigace

Sluchátka na spaní Noise-masking Sleepbuds II přináší oproti první generaci řadu vylepšení

Komerční sdělení
Noise-masking Sleepbuds II nejsou klasická sluchátka určená pro poslech hudby, ale šikovný pomocník, pokud trpíte poruchami spánku. Jedná se již o druhou generaci těchto sluchátek a přichází s řadou vylepšení. Co nového nabídnou?

Sdílet

Žádné rušivé zvuky během spánku

Noise-Masking Sleepbuds II mají ambice zajistit uživatelům příjemnější usínání a klidnější spánek. Technologie zvaná Noise Masking totiž rozpozná všechny rušivé zvuky ve vašem okolí a nahradí je těmi příjemnými, jako je například šumění listí nebo vln na moři. I samotné špunty navíc velmi účinně tlumí okolní zvuky, takže jejich majitel může v klidu spát, aniž by ho cokoliv budilo. A spánek bude mít delší a kvalitnější.

Sluchátka lze využít dvěma způsoby. Pokud máte problém s usínáním a dlouho vám trvá usnout, můžete sluchátka nasadit před spánkem a v aplikaci si nastavit dobu automatického vypnutí sluchátek. Pokud ale chcete využívat sluchátka z důvodu tlumení rušivých zvuků během celého spánku, ani to nebude problém. Díky silné výdrži baterie zvládnou až 10 hodin používání, což je oproti předchozímu modelu o celé 4 hodiny více.

Design pohodlný pro uši

Spoustě lidí dělá problém nechávat si sluchátka v uších během spaní z toho důvodu, že je přes noc tlačí a bolí je z nich uši. Druhá generace SleepBuds II je však velikostně velice malá a díky ergonomickému tvaru sluchátka zapadnou příjemně do uší. Netlačí ani například při spaní na boku. I přes svou malou velikost mají v sobě elektroniku a jsou samozřejmě bezdrátová, takže vás v noci nebude otravovat ani ten nejmenší drátek.

Sluchátka se skládají ze dvou oddělitelných částí. Jednou částí jsou gumové náušníky, které lze oddělit a následně vyčistit. Ve druhé části se nachází elektronické komponenty sluchátek včetně baterie. 

Druhá generace těchto sluchátek má několik vylepšení. Nejenže přichází s novou a vylepšenou konstrukcí s oválným designem, ale také již neuslyšíte zvuky při posunu sluchátkem po polštáři, jelikož dostala speciální povrchovou úpravu. Jak již bylo zmíněno, zlepšila se také výdrž sluchátek, a to z šesti hodin na deset, a dobíjecí stanice zvládne nabít sluchátka až 3krát. V aplikaci je také k dispozici větší výběr příjemných melodií a zvuků a nově i možnost nastavit budíček, který zajistí příjemné vstávání.

Softwarová aplikace

Ke sluchátkům existuje také aplikace, která se dá stáhnout jak na iPhony, tak na zařízení s Androidem. V aplikaci si lze nastavit vše do úplného detailu – jaké zvuky se vám během spánku budou přehrávat, jak dlouho chcete mít sluchátka v provozu nebo například personální budíky s postupným zesilováním melodie.

Součástí balení je také ochranné pouzdro, které je současně nabíjecí stanicí. Ta obsahuje akumulátor a vy tak můžete sluchátka nabíjet i na cestách. Jakmile vyndáte sluchátka z ochranného nabíjecího pouzdra, automaticky se spárují s vaším telefonem.

Nová Noise-masking Sleepbuds II jsou ideální volbou pro ty, kteří trpí poruchou spánku nebo v noci dlouho usínají. Nefungují totiž jako klasická sluchátka, ale dokáží nahradit všechny rušivé zvuky těmi příjemnými. Díky tomu se v noci budit nebudete. Nechybí zde ani zajímavé funkce a vlastní aplikace, kde si lze sluchátka nastavit podle svých potřeb.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).