Hlavní navigace

Sberbank dále vylepšuje spořicí účty, které dlouhodobě kralují trhu

U FÉR spoření banka zvyšuje hranici pro sazbu 1,63 % na 300 tisíc Kč, sazbu ve druhém pásmu na 0,83 % a u spořicího účtu GARANCE 2016 zvyšuje pásmo úročené 1,43 % až na 5 mil. Kč.

Doba čtení: 1 minuta

Již tak dlouhodobě bezkonkurenční spořicí účty Sberbank jsou nově ještě výhodnější.
FÉR spoření banka zvyšuje hranici pro nejvýhodnější sazbu 1,63 % a to na 300 tisíc Kč a sazbu ve druhém pásmu nad 300 000 Kč na 0,83 %. U spořicího účtu GARANCE 2016 zvyšuje pásmo úročené 1,43 % až na 5 mil. Kč, s váženou sazbou až do 1,33 %. Sazby u obou spořicích účtů navíc banka garantuje až do konce ledna 2016. 

Další novinkou je zařazení spoření do pohodlného a uživatelsky intuitivního eShopu, což klientům umožní ještě jednodušší založení spořicího účtu. Taková vylepšení přinášejí spořicí účty Sberbank ve chvíli, kdy jsou již 17 měsíců nejlepšími produkty na trhu. 

Naše spořicí účty jsou v různých nezávislých srovnáních dlouhodobě označovány za nejvýhodnější na českém bankovním trhu a banka nejlepší sazbu 1,63 % drží již téměř rok a půl. Nyní jsme se rozhodli pro další výrazné zvýhodnění. Nové spořicí účty „FÉR spoření“ a „Spořicí účet GARANCE 2016“ jsou bezkonkurenční nabídkou, navíc sazby poskytujeme všem bez žádných dodatečných podmínek uvedl Roman Knaus, ředitel retailových produktů Sberbank CZ. 

Banka navíc pracuje na zvýhodňování svých produktů dlouhodobě. Již od 1. ledna 2015 připisuje úrok na měsíční bázi a také byl výrazně snížen poplatek za odchozí platbu ze spořicího účtu mimo banku z 18 na 5 Kč. Nabízí TOP sazby pro všechny hlavní cizí měny (EUR, USD, RUB). 

Spořicí účty jsou určeny jak pro fyzické osoby, tak pro podnikatele a malé firmy s obratem do 25 mil. korun. V loňském roce se objem na spořicích účtech zvýšil více než o polovinu a velký zájem očekáváme i v letošním roce. Navíc v poslední době velice rychle roste počet účtů otevřených jednoduše přes online kanál bez nutnosti návštěvy pobočky a po aktuálním zařazení spořicích účtů do eShopu je jejich založení ještě snadnější, uzavírá Roman Knaus.