Hlavní navigace

Povinné ručení Wüstenrot – pojistná ochrana, která nesvazuje

Trh povinného ručení již druhým rokem stagnuje a kvůli dumpingovým cenám na něm zavládla určitá nejistota. Cestou, jak současnou situaci překonat, je kvalitní pojištění rizik za správnou cenu.

Doba čtení: 2 minuty

Wüstenrot od září zavedl dvě novinky, které se vymykají standardním podmínkám na českém trhu.

30% bonus již po dvou letech

Odborníci na vývoj pojistných produktů ve Wüstenrotu vsadili na propracovanou cenotvorbu a u nově uzavřených smluv povinného ručení detailněji upravili parametry pro výpočet pojistného. Již po dvou letech jízdy bez nehod získává klient bonus 30 %. Také v dalších letech převyšuje nově nastavená výše bonusu obvyklé podmínky na trhu – viz graf. Na maximální 60% bonus pak klient dosáhne po 120 měsících bez nehody.

Povinné ručení bez závazku, jediné, které lze vypovědět kdykoliv

U nově uzavřených smluv zavedl Wüstenrot další převratnou novinku – možnost smlouvu o povinném ručení kdykoliv ukončit, tedy řešení, které žádná jiná pojišťovna nenabízí. Pokud je klient se službami pojišťovny nespokojen a chce smlouvu vypovědět, musí zpravidla počkat až na tzv. výročí smlouvy. 

Ve Wüstenrotu se však neobávají, že by klient byl s jejich pojištěním a službami nespokojen, a umožní mu bez komplikací přejít jinam. Klienti Wüstenrotu zase nemusí mít obavy z dlouhodobého nevypověditelného závazku.

Připojištění

Wüstenrot nabízí vyšší pojistnou ochranu díky připojištění skel, úrazu a rozšířených asistenčních služeb, vztahujících se i na případy poruch včetně těch, způsobených pochybením řidiče. Multibonus až na další 3 auta v rodině, sleva až 10 procent pro klienty Wüstenrotu a asistenční služby zdarma jsou dalšími důvody, proč si sjednat povinné ručení právě u Wüstenrotu.

Jednoduše po telefonu nebo přes internet

Sjednat si povinné ručení u Wüstenrotu už nemůže být jednodušší a rychlejší. Stačí zvednout telefon, zavolat zdarma 800 22 55 55 a nadiktovat pracovníkovi prodejního call centra všechny údaje potřebné ke sjednání pojistné smlouvy. Stejně rychle lze uzavřít smlouvu přes internet na www.wustenrot.cz. Formuláře na webu jsou jednoduché a srozumitelné, a pokud klient něco opomene, hned jej na to upozorní. Jejich správné vyplnění a sjednání smlouvy zvládne i internetový laik.

Povinné ručení Wüstenrot je kvalitní pojištění za správnou a současně atraktivní cenu. Její výše je kromě parametrů vozidla závislá na věku řidiče, místu jeho bydliště a zkušenostech za volantem.

Podrobné informace o pojištění vozidel na www.wustenrot.cz.