Hlavní navigace

Povinné ručení Wüstenrot – pojistná ochrana, která nesvazuje

Trh povinného ručení již druhým rokem stagnuje a kvůli dumpingovým cenám na něm zavládla určitá nejistota. Cestou, jak současnou situaci překonat, je kvalitní pojištění rizik za správnou cenu.

Sdílet

Wüstenrot od září zavedl dvě novinky, které se vymykají standardním podmínkám na českém trhu.

30% bonus již po dvou letech

Odborníci na vývoj pojistných produktů ve Wüstenrotu vsadili na propracovanou cenotvorbu a u nově uzavřených smluv povinného ručení detailněji upravili parametry pro výpočet pojistného. Již po dvou letech jízdy bez nehod získává klient bonus 30 %. Také v dalších letech převyšuje nově nastavená výše bonusu obvyklé podmínky na trhu – viz graf. Na maximální 60% bonus pak klient dosáhne po 120 měsících bez nehody.

Povinné ručení bez závazku, jediné, které lze vypovědět kdykoliv

U nově uzavřených smluv zavedl Wüstenrot další převratnou novinku – možnost smlouvu o povinném ručení kdykoliv ukončit, tedy řešení, které žádná jiná pojišťovna nenabízí. Pokud je klient se službami pojišťovny nespokojen a chce smlouvu vypovědět, musí zpravidla počkat až na tzv. výročí smlouvy. 

Ve Wüstenrotu se však neobávají, že by klient byl s jejich pojištěním a službami nespokojen, a umožní mu bez komplikací přejít jinam. Klienti Wüstenrotu zase nemusí mít obavy z dlouhodobého nevypověditelného závazku.

Připojištění

Wüstenrot nabízí vyšší pojistnou ochranu díky připojištění skel, úrazu a rozšířených asistenčních služeb, vztahujících se i na případy poruch včetně těch, způsobených pochybením řidiče. Multibonus až na další 3 auta v rodině, sleva až 10 procent pro klienty Wüstenrotu a asistenční služby zdarma jsou dalšími důvody, proč si sjednat povinné ručení právě u Wüstenrotu.

Jednoduše po telefonu nebo přes internet

Sjednat si povinné ručení u Wüstenrotu už nemůže být jednodušší a rychlejší. Stačí zvednout telefon, zavolat zdarma 800 22 55 55 a nadiktovat pracovníkovi prodejního call centra všechny údaje potřebné ke sjednání pojistné smlouvy. Stejně rychle lze uzavřít smlouvu přes internet na www.wustenrot.cz. Formuláře na webu jsou jednoduché a srozumitelné, a pokud klient něco opomene, hned jej na to upozorní. Jejich správné vyplnění a sjednání smlouvy zvládne i internetový laik.

Povinné ručení Wüstenrot je kvalitní pojištění za správnou a současně atraktivní cenu. Její výše je kromě parametrů vozidla závislá na věku řidiče, místu jeho bydliště a zkušenostech za volantem.

Podrobné informace o pojištění vozidel na www.wustenrot.cz.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).