Hlavní navigace

Na cashback si lidé zvykli, teď dává PlnáPeněženka peníze i bez nákupů

Komerční sdělení
Oblíbená akce Plné Peněženky je zpět. Lidé vedle cashbacku získají v září peníze i bez nákupů.

Sdílet

Plnou Peněženku většina lidí zná. Ať už díky své osobní zkušenosti, od známých, z billboardů, televizních či rozhlasových reklam a sociálních sítí. Stále jsou ale lidé, kteří služby Plné Peněženky nevyužili. A právě to se nyní výrazně mění. Vždyť třeba při nákupech vánočních dárků je možné získat stokoruny, ale i několik tisícovek zpátky.

Kde se berou peníze, které Plná Peněženka rozdává?

PlnáPeněženka.cz, největší cashbackový portál v ČR, sdružuje na jednom místě víc než 750 e-shopů. Mezi nimi například Datart, Dr. Max, Deichmann, Sportisimo nebo oblíbený čínský Aliexpress. Plná Peněženka těmto e-shopům zajišťuje propagaci a zvyšuje tak dosah jejich komunikace. Za tuto službu získává Peněženka od e-shopů peníze, které pak rozděluje mezi uživatele. Lidé takto získají víc než 50 % všech peněz.

Kolik peněz lidé díky Plné Peněžence získají?

Průměrná měsíční výplata jednoho uživatele je 453 korun. Vyplatila ale i částky přesahující 100 tisíc korun. Největší výplata jedinému uživateli činila úctyhodných 251 127 korun. Zrovna minulý týden vyplatila Plná Peněženka jednomu uživateli nádherných 166 809 korun. Někdo si nechává peníze vyplácet každý měsíc, jiný šetří a pak si za nastřádanou částku dopřeje třeba dovolenou.

4,8 z 5. Tak hodnotí Plnou Peněženku ti, kteří ji používají

Plnou Peněženku v Česku a na Slovensku využívá už téměř 700 tisíc lidí. Plná Peněženka vrací lidem peníze z nákupů od roku 2012. Od té doby uteklo hodně vody a Peněženka připsala uživatelům na jejich účty už 138 000 000 korun. Spolehlivost služby dokládá i hodnocení uživatelů na Facebooku, kde lidé hodnotí Plnou Peněženku známkou 4,8 z 5.

Peníze i bez nákupů

Mimo peněz z nákupů pořádá Peněženka pro registrované uživatele v průběhu roku řadu akcí, které baví a dělají radost. Vedle pravidelných týdenních soutěží jsou to několikrát do roka i velké akce. Například sportovní tipovačky, kolotoč štěstí, rozdávání dárků k Vánocům nebo probíhající soutěž o 1 000 000 korun.

Jedna taková akce startuje právě dnes. Plná Peněženka rozdává uživatelům peníze i bez nákupů a to pouze za odběr newsletterů, sledování sociálních sítí nebo hodnocení e-shopů, ve kterých uživatelé přes Plnou Peněženku nakupují.

Jak se zapojit?

Jak už bylo uvedeno, vše platí zapojené e-shopy. Pro uživatele je tak služba zcela zdarma a začít je vskutku jednoduché. Na www.PlnaPenezenka.cz stačí zadat e-mail a registrovat se. Registraci jednoduše potvrdíte ve své e-mailové schránce a pak si můžete vybrat některou z desítek slevových akcí nebo přímo některý z e-shopů. Tam pak výhodně nakoupit tak, jak jste zvyklí a sledovat, jak vám přibývají korunky.

Schválně, kolik peněz získáte od Plné Peněženky právě Vy?

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).