Hlavní navigace

Možnost spolupráce při zprostředkování úvěrů a investic pro kohokoliv

Komerční sdělení
Společnost RONDA INVEST nabízí možnost spolupráce s vyplácením zajímavých provizí za zprostředkování obchodů.

Sdílet

RONDA INVEST je česká společnost zaměřená na poskytování zajištěných úvěrů podnikatelským subjektům na území České republiky a Slovenska.

RONDA INVEST a.s. je součástí podnikatelské skupiny Alphaduct, a.s. podnikatele Vladimíra Komára, do které patří kromě jiného i známé značky Dermacol (přední producent kvalitní české kosmetiky), Krondorf (producent luxusní přírodní vody z Doupovských hor) nebo Axigon (provozovatel firemní nákupní aliance sdružující přes 10 000 firem).

RONDA INVEST se specializuje zejména na financování realit – nejčastěji se jedná o nákupy a rekonstrukce nemovitostí za účelem následného prodeje nebo pronájmu. Velký zájem je také o developerské financování, kdy RONDA INVEST financuje výstavbu inženýrských sítí a navazující výstavbu rodinných nebo činžovních domů. Významnou část portfolia tvoří i neúčelové úvěry, tzv. americké hypotéky pro firmy a občany podnikající v České republice, kdy klienti mohou půjčené finanční prostředky využít libovolně.

Fyzickým i právnickým osobám dále RONDA INVESTnabízí možnost investovat do úvěrů zajištěných nemovitostmi formou participací se zajímavým výnosem. Výnos pro investory se pohybuje v rozmezí od 4 do 5,2 % ročně, investiční horizont je zpravidla tří až pětiletý. Výše výnosu reflektuje poměrně nízké podstupované riziko, kdy všechny nabízené úvěry jsou zajištěny zástavním právem k bonitním nemovitostem v Praze, středních Čechách nebo krajských městech, přičemž poměr výše úvěru k hodnotě zajištění (LTV) se pohybuje do 70 %. Úvěry jsou nejprve financovány ze zdrojů RONDA INVEST a následně, po ověření platební morálky dlužníka, jsou nabízeny investorům k participaci.

Nyní je v rámci mimořádné akce možné investovat již od 10.000 Kč.  Investor navíc může investovat do více úvěrů a vytvořit si tak vlastní portfolio, které mu zajistí další diversifikaci rizika. Se sestavením portfolia každému zájemci rádi pomohou specialisté RONDY INVEST. Investice s sebou nenese žádné vstupní ani pravidelné paušální poplatky. Investoři oceňují také to, že výnosy jsou vypláceny každý měsíc na jejich účet.

RONDA INVEST nabízí externím partnerům možnost spolupráce v oblasti distribuce obou typů uvedených produktů (úvěry, participace). Jedná se o možnost nevýhradního obchodního zastoupení, kdy za zprostředkování obchodů se vyplácí zajímavé provize dle provizního řádu. RONDA INVEST poskytuje všem zástupcům maximální servis pro podporu jejich obchodních aktivit. Důležité je také zdůraznit, že pro nabídku produktů od RONDA INVEST není potřeba žádných speciálních oprávnění a zkoušek.

Pokud Vás nabídka zaujala, ozvěte se nám prosím na e-mail spoluprace@rondainvest.cz, nebo zavolejte na bezplatnou linku: 800 023 099. RONDA INVEST má své klientské centrum na Praze 1, v budově paláce Archa – vchod C, Na Poříčí 1047/26. Více informací o produktech RONDA INVEST a další kontaktní informace lze najít na stránkách www.rondainvest.cz.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).