Hlavní navigace

Konec vysokým splátkám hypotéky! Refinancujte s Wüstenrotem!

Wüstenrot hypoteční banka vám nabízí osvědčenou Hypotéku Refin s úrokovou sazbou od 2,39 % ročně.

Sdílet

Její hlavní výhodou je nízká úroková sazba a jednoduché a rychlé vyřízení žádosti o úvěr, za které nic neplatíte.

Přesvědčte se sami, jak je refinancování hypotéky u Wüstenrotu jednoduché a kolik ušetříte na měsíčních splátkách. Hypotéku Refin totiž můžete získat už za 2,39 % ročně, pokud vám zbývá splatit 1,8 milionu korun a úvěr nepřesahuje 70 % zástavní hodnoty nemovitosti. Za uvedenou EXTRA sazbu vám Wüstenrot poskytne hypoteční úvěr, když si společně s ním sjednáte i zvýhodněné pojištění nemovitosti a životní pojištění.
Úrokovou sazbu sjednanou ve smlouvě o hypotečním úvěru vám banka bude garantovat po dobu 9 měsíců.

Bez poplatků

Vyřízení Hypotéky Refin je zdarma. Nebudete platit ani poplatek za posouzení nemovitosti, protože banka akceptuje původní odhad nemovitosti, doplněný několika aktuálními fotografiemi a čestným prohlášení o stavu nemovitosti. Banka po vás nebude vyžadovat ani zřízení, resp. převedení běžného účtu do Wüstenrotu, takže odpadá i poplatek za jeho vedení.
U Wüstenrotu neplatíte ani žádné poplatky za čerpání úvěru a za rezervaci úvěrových zdrojů.
Část úvěru nad 70 % hodnoty zastavené nemovitost pak můžete kdykoli splatit mimořádnou splátkou bez sankcí.

Další výhody Hypotéky Refin 

Hypotéka Refin vám slouží ke splacení celé zbývající dlužné částku u původní banky, tedy i případných sankčních úroků nebo poplatku za předčasné splacení úvěru.
V rámci refinancování si úvěr můžete navýšit a získanou částku použít například na modernizaci bytu nebo rodinného domu.

Jak se sníží splátky?

Prokešovi si na koupi nového bytu vzali v roce 2008 hypotéku 2,5 milionu korun se splatností 20 let. Úvěr získali za tehdy běžnou pětiletou úrokovou sazbu ve výši 5,5 % ročně, a tak dosud měsíčně spláceli 17 197 korun. Po pěti letech mají tzv. umořeno 395 297 korun a v průběhu dalších 15 let jim zbývá doplatit 2 104 703 Kč.
S Hypotékou Refin od Wüstenrotu se jim při úrokové sazbě 2,39 % p. a. sníží měsíční splátka na 13 925 korun a ročně zaplatí o 39 200 korun méně. Ušetří tak více než dvě měsíční splátky.

Spočítejte si svou hypotéku

Na www.wustenrot.cz si refinancování můžete snadno zkalkulovat. Raději se ale obraťte přímo na poradce Wüstenrotu. Ten vám připraví již zcela konkrétní nabídku úvěru, která může být ještě výhodnější.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).