Hlavní navigace

Jak získat seriózní zprávy a přitom ušetřit čas

Komerční sdělení
Vyhledávání opravdu podstatných zpráv stojí drahocenný čas. Šetří ho ranní zpravodajské přehledy rozesílané do e-mailů. Na tento trh teď dorazila novinka z dílny největšího českého producenta seriózního zpravodajství – agentury ČTK.

Sdílet

Objednat si ji může kdokoli na www.proprehled­.cz.

Dvakrát denně zasílá ČTK odběratelům do e-mailu souhrn toho nejdůležitějšího dění za uplynulé hodiny, a to ve velmi stručné a přehledné formě. Ranní vydání obsahuje navíc výčet hlavních událostí, které se ten den očekávají. Odpolední aktualizace pak přináší klíčové zprávy od rána. Na přečtení stačí vždy pár minut. 

Agentura svou službu nazvala PROpřehled, protože má sloužit skutečně pro přehled o všem podstatném doma, v zahraničí, v ekonomice i sportu. Určena je lidem, kteří potřebují důležité informace bez zbytečností a různých komentářů, tedy profesionálům trpícím soustavným nedostatkem času, kteří ale pro vytváření vlastního názoru potřebují profesionální, ověřené informace.

První čtenáři PROpřehledu si pochvalují, že se v něm s minimální časovou investicí dozvědí to nejdůležitější a nemusejí se obtěžovat podružnostmi. Vítají také možnost vybrat si, jak zpravodajský souhrn číst – vytištěný u ranní kávy, na obrazovce počítače nebo cestou do práce na mobilu či podobném zařízení.

Stručné, výstižné zprávy pocházejí z osvědčeného, důvěryhodného zdroje, jímž je zpravodajský servis ČTK. Jde o ten samý zdroj, z něhož čerpají média, nejvýznamnější firmy i vrcholní představitelé stá­tu.

PROpřehled se souhrnem nejdůležitějších informací uplynulých 24 hodin, včetně událostí z noci a časného rána, vychází v pracovní dny v 8:00. Odpolední aktualizace je k dispozici v 16:00. Vydává se ve formátech PDF a HTML.

V dubnu je služba zdarma. Registrace je na www.proprehled­.cz.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).