Hlavní navigace

Jak mít rodinné finance pod kontrolou díky novému Office?

Tvrzení, že Office je dobrý akorát tak na kancelářskou práci, už neplatí. Nyní se stává nepostradatelným pomocníkem např. při hlídání rodinného rozpočtu.

Doba čtení: 1 minuta

V dnešním uspěchaném a hektickém světě potřebujeme všichni zefektivnit své pracovní i mimopracovní aktivity, aby nám zůstalo více času na věci a lidi, které máme rádi. Nový Office jde v tomto ohledu dál než ostatní a přináší nové způsoby, jak mít kdekoli a kdykoli k dispozici své soubory, složky, šablony, záložky, ale i propojení se sociálními sítěmi. 

Pokud jste dostali na starosti rodinný rozpočet a jeho kontrolu, tak se není třeba ničeho děsit, protože nyní vám tuto funkci výrazně usnadní nový Excel 2013. V novém Office máte možnost výběru z celé řady připravených šablon, které umožní využívat pokročilé funkce, jako jsou například dynamické sestavy a grafy.

Není nic lehčího než zadat podrobnosti o svých útratách do tabulky a následně filtrovat přesně to, co chcete vidět. A pokud nemáte rádi tabulky, můžete se orientovat v přehledných grafech.

Pokud chcete jít o krok dále a mít pod kontrolou i vysoké telefonní účty vašich ratolestí, tak je dobré vědět, že balíček služeb Office 365 vám nabízí každý měsíc 60 minut volání zdarma ve službě Skype (na telefony ve více než 40 zemí).

Nový Office vás bude bavit.

Více tipů a triků najdete na www.officedomu.cz