Hlavní navigace

Home Credit vsadil na FinTech. Hledá talenty do inovační farmy

Komerční sdělení
Home Credit otevírá vlastní inovační farmu, která bude generovat a zavádět do praxe nové nápady z oblasti spotřebitelského financování. Staňte se členem nového projektového týmu!

Sdílet

Český Home Credit výrazně posiluje aktivity v oblasti finančních technologií. Aktuálně zakládá vlastní inovační farmu a hledá první desítku nadšenců, kteří mají odvahu rozjet nadějné FinTech projekty zaměřené na oblast půjček a plateb na internetu. „Svět kolem nás se rychle mění, neustále přichází nejrůznější inovace a do oblasti FinTech proudí obrovské investice. Měli jsme dvě možnosti: zaměřit se na vlastní FinTech projekty s očekáváním, že se nám podaří najít produkt nebo službu s vysokým potenciálním výnosem, nebo se této oblasti úplně vyhnout. Rozhodli jsme se pro první možnost,“ uvádí k založení inovační farmy Pavel Kuhn, ředitel divize Inovační centrum společnosti Home Credit.

Týmy se soustředí jen na vlastní projekty

Inovační farma má za úkol naplňovat dva hlavní cíle: nacházet a testovat nové nápady z oblasti spotřebitelského financování a následně ty nadějné zavádět do praxe. Těmto cílům odpovídá i rozdělení jednotlivých týmu. První skupina bude generovat nápady, druhá je bude rozjíždět. Když projekt obhájí svoji životaschopnost, začlení se i se svým realizačním týmem do struktury českého Home Creditu. Prvním velkým úkolem vedení inovační farmy je najít a sestavit jednotlivé projektové týmy. „Hledáme nadšence pro inovace, kterým nechybí drive, není jim cizí oblast financí, mají reálné zkušenosti z online prostřední, nebojí se riskovat a chtějí se realizovat. Rádi se potkáme i s lidmi, kteří chtějí realizovat svůj vlastní projekt,“ doplňuje Kuhn. Velkou výhodou je zázemí velké finanční společnosti. Šéfové jednotlivých projektů se mohou naplno ponořit do práce, nemusí totiž složitě hledat potenciální investory či sponzory. Vlastní nápady mohou hned konzultovat například s odborníky na riziko, marketing nebo finance. Přínosem je i samotná přítomnost v prostředí dalších inovačních projektů.

Tip pro vaši kariéru: Nyní hledáme zkušeného Affiliate manažera

Na nově vzniklé Inovační centrum hledáme nového kolegu na pozici Affiliate Program Manager. Očekáváme především detailní znalost online prostředí, zkušenosti s předchozím vedení afill porgramu a budováním lead generating portálu. Úspěšný kandidát povede vlastní tým lidí.

Více se o nabízené pozici dočtete ZDE

Nabízíme i další zajímavé pozice. Napište přímo řediteli divize Inovační centrum na e-mail Pavel.Kuhn@homecredit.cz

Home Credit již představil několik originálních projektů

Home Credit nasbíral v posledních letech v oblasti inovací mnoho zkušeností. Na českém trhu zrealizoval hned několik úspěšných projektů, které mění zaběhnuté způsoby půjčování peněz nebo přináší koncovým zákazníkům neobvyklou službu. Do první skupiny patří P2P lendingová platforma Zonky.cz a portál poskytující mikropůjčky JaponskaPujcka.cz. Zonky je první životaschopnou P2P platformou v Česku, pomocí které si mohou lidé mezi sebou bezpečně půjčovat. Japonská půjčka zase vyniká rychlostí vyřízení půjčky, bezpečností a nejnižšími poplatky na trhu mikropůjček.

Portály KupNajisto.cz a Koupito.cz spojují originální služby s možností nákupu na splátky. S portálem KupNajisto si mohou lidé zboží nakoupené v e-shopu nejdříve doma vyzkoušet a teprve potom zaplatit. Tato služba umožní nakoupit i lidem, kteří se obávají nákupu na internetu nebo nechtějí nakupovat nevyzkoušené zboží. S Koupito zase mohou lidé nakoupit naráz na splátky až pět položek zboží v různých e-shopech, a to i těch, které splátkový prodej sami nenabízí.

Tým Japonské půjčky letos oslavil veliký úspěch. Získal cenu Effie za nejefektivnější reklamu v oblasti finančních služeb.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).