Hlavní navigace

Ertrag & Sicherheit: Investice do zlata nejvyšší kvality

Společnost E&S, která se specializuje na věcné hodnoty, nyní nabízí i drobným investorům prostřednictvím produktu Golden Value možnost jednoduše a pohodlně investovat do zlata a dlouhodobě tak uchovat hodnotu svých peněz.

Doba čtení: 2 minuty

Jako nejlepší strategie v zabezpečení do budoucnosti se osvědčila diverzifikace – široké rozptýlení majetku do různých vkladů. Zejména v dobách krize, vysokého znehodnocení peněz, nestabilní hospodářské situace a nízkých úroků se osvědčuje zlato a jiné drahé kovy jako dlouhodobý uchovatel hodnoty a zásobárna kupní síly. V každém portfoliu by proto měly být zohledněny kromě jiných investičních produktů, jako jsou např. spořící vklady, dluhopisy, akcie, investiční fondy, atd. i drahé kovy.

Golden Value – Budujte hodnoty se zlatem v trezoru.

Zlato je nejstarší a nejosvědčenější investice na světě a považuje se za cenné už více než 6.000 let. Patří také k nejžádanějším surovinám vůbec. I díky tomu mnoho centrálních bank skladuje zlato jako měnovou rezervu. 

Ertrag & Sicherheit nyní nabízí svým klientům v rámci exkluzivního produktu Golden Value od spol. Partner Bank AG možnost pravidelné koupě i malého množství zlata po delší dobu. Investoři si tak mohou jednoduše a pohodlně vybudovat vlastní depozit se zlatem a předejít tak znehodnocení peněz. Přitom profitují z Cost Average efektu, protože při nízkém kurzu je nakoupeno více zlata a při vysokém kurzu méně.

S produktem Golden Value získává investor zlato nejvyšší kvality (999,9 Fine Gold, 24 karátů), které je fyzicky uloženo v bankovních trezorech v Rakousku s nejpřísnějšími bezpečnostními standardy. Pravidelně lze investovat již od 50,– EUR. Jednorázové investice jsou možné od částky 2.500,– EUR. Produkt není omezen žádnými minimálními dobami splatnosti a nabízí také příznivé kupní ceny a transparentní poplatky.

E&S – We create values

Společnost Ertrag & Sicherheit Vermögensberatung Ges.m.b.H. (dále jen E&S), se sídlem v Grazu v Rakousku, je jedním z vůdčích majetkových poradců. Specializuje se na dlouhodobé budování majetku prostřednictvím investičních nástrojů zaměřených na věcné hodnoty. Firma E&S byla založena v roce 1985 a v současnosti disponuje více než 50 zastoupeními v Rakousku a východní Evropě. www.es-investments.com

Rizika u investice do zlata a právní upozornění:

Zlato je kótované v US-dolarech, a proto podléhá měnovému riziku. Hodnota zlata kromě toho podléhá výkyvům kurzu. Pozitivní vývoj hodnot v minulosti není zárukou budoucího pozitivního vývoje hodnot. Investice pouze do zlata nemůže nahradit základní zaopatření do budoucnosti, ale slouží jako jedna ze součástí široce rozptýleného celkového majetku. Údaje uvedené v tomto článku slouží pouze jako předběžné informace o produktu a nepředstavují ani základ smlouvy, ani nabídku nebo výzvu ke koupi a ani doporučení k investici. I přes řádnou rešerši není přebírána žádná odpovědnost nebo záruka za správnost a úplnost uvedených údajů.