Hlavní navigace

Dopřejte svým financím Prémii nad inflaci

Jaký výnos je dostatečně dobrý pro vaše peníze? Takový, který vám dá jistotu, že rostoucí inflace úspory neznehodnotí.

Sdílet

Nový finanční produkt J&T Banky „Prémie nad inflaci“ peníze před inflací v eurozóně nejen ochrání, ale i dobře zhodnotí. 

Odborníci předpovídají, že v zadlužené eurozóně poroste v příštích měsících inflace vyšším tempem. „Finanční krize utlumila růst cen jen dočasně. Rychlé hospodářské oživení následující po globální recesi a bezprecedentní kroky centrálních bank s sebou přinášejí nezanedbatelné riziko návratu zvýšené inflace,“ říká Daniel Drahotský, ředitel úseku Finanční trhy J&T Banky.

Proti inflaci se lze bránit mnoha způsoby, zejména investicemi do akcií, komodit a nemovitostí nebo fondů na ně zaměřených. Kdo však nechce snášet výkyvy finančních trhů a hledá bezpečnější variantu, může zvolit prémiový vklad, který zhodnotí úspory i v případě, že by se scénář zvýšené inflace nevyplnil.

Prémie nad inflaci od J&T Banky myslí na různé varianty možného vývoje inflace v eurozóně. Cílem je podchytit trend stoupající inflace a zajistit klientům větší záruku proti znehodnocení peněz v porovnání s pevně úročenými bankovními vklady. Paradoxně tak platí, že čím vyšší inflace v eurozóně bude, tím více na svém vkladu klient získá, protože jeho výnos bude vždy minimálně o procento nad inflací. U vkladu na 3 roky je garantován minimální výnos 10,2 %, u vkladu na 5 let je to 18 %. 

Vítejte u nás

J&T Banka působí na trhu více než deset let a specializuje se na oblast privátního bankovnictví s nejvyšší mírou individuálního přístupu. Nyní se můžete stát jejím klientem i vy. Založení garantovaného vkladu s prémií lze provést osobně, po telefonu či korespondenčně. Minimální výše vkladu je 500 000 Kč.

Více o produktu Prémie nad inflaci získáte na www.cleardeal.cz či na telefonu 800 707 606.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).