Hlavní navigace

ČSA ocenily své nejlepší obchodní partnery

Praha, 20.dubna 2007 - České aerolinie (ČSA) na včerejším slavnostním večeru v paláci Danube House v Praze předaly ceny Sirius svým nejvýznamnějším obchodním partnerům. V prodeji letenek jsou pro ČSA cestovní kanceláře a agentury nezastupitelné. Jen v loňském roce prodaly 65 procent z celkového počtu prodaných letenek v České republice.

Sdílet

S nejvyšším počtem prodaných letenek na českém trhu se za rok 2006 na první příčce mezi IATA* agenturami umístila agentura American Express. Za prodej letenek v kategorii cestovních kanceláří nepatřících do IATA byla na prvním místě vyhlášena cestovní kancelář Firo Tour. V charterové dopravě vyhodnotily ČSA jako nejlepší cestovní kancelář Exim Tours. Cenu nejlepšího prodejce v nákladní přepravě získala firma Schenker. Skokanem roku se staly hned tři společnosti a to dle objemu prodejů: společnost Orbix, Fractal a Senator Travel.

Předaná ocenění jsou vyjádřením našeho poděkování obchodním partnerům a pevně věříme, že i jistou motivací k další spolupráci, uvedl prezident pro prodej ČSA Petr Řehák.

Všechny společnosti, které získaly ocenění Sirius v prvních čtyřech kategoriích, se na předních příčkách žebříčku prodejců letenek ČSA umísťují pravidelně. Svědčí to o vzájemné dlouhodobé a úspěšné obchodní spolupráci.

Přehled vítězných společností v jednotlivých kategoriích:

Umístění IATA* mimo IATA* Charterové lety Nákladní přeprava
1. místo American Express Firo Tour Exim Tours Schenker
2. místo Carlson Wagonlit Siam travel CK Fischer Delta Int. Cargo
3. místo Asiana Blue Sky Travel Akvila Travel Maurice Ward a CO

* IATA (The International Air Transport Association) je mezinárodní asociace leteckých přepravců, která rovněž sdružuje cestovní kanceláře a agentury podnikající v letecké přepravě.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).