Hlavní navigace

Allianz zvýhodnila pojištění přes internet

Až 10 % z ceny pojistného od dnešního dne ušetří klienti, kteří si sjednají cestovní pojištění nebo povinné ručení na internetových stránkách www.allianz.cz. Tak neváhejte a využijte výhody rychlého uzavření smlouvy a možnosti vše vyřídit v pohodlí domova. (Reklama)

Sdílet

Allianz zvýhodnila pojištění přes internet

Elektronický obchod má prozatím zanedbatelný podíl na celkovém objemu předepsaného pojistného. Proto se Allianz pojišťovna rozhodla nabídku zatraktivnit a poskytnout klientům slevu 10 procent z ceny cestovního pojištění a slevu 5 procent z ceny povinného ručení. Až 10 % z ceny pojistného tak od dnešního dne ušetří klienti, kteří si tato pojištění sjednají na internetových stránkách www.allianz.cz. Klient, který si povinné ručení uzavře pomocí internetových stránek Allianz pojišťovny tak může ušetřit několik stokorun. Například majitel Škody Felicia zaplatí na internetu o 160,– Kč méně, majitel Škody Octavia s dieselovým motorem již ušetří více než 360,– Kč za rok.

Elektronický způsob sjednání pojistných smluv je výhodný zejména díky rychlosti uzavření smlouvy a možnosti vše vyřídit v pohodlí domova. Allianz pojišťovna byla jednou z prvních pojišťoven na českém trhu, které zájemcům o pojištění nabízely možnost elektronického sjednání smluv. Již v roce 1999 se tak začalo prodávat povinné ručení, cestovní pojištění se na internetu objevilo v druhé polovině roku 2000. Společně s povinným ručením si pak mohou zájemci on-line sjednat také pojištění pro případ nákladů za nájem náhradního vozidla a úrazové pojištění osob ve vozidle. Od dubna 2003 je možné sjednat si korespondenční formou i penzijní připojištění u Allianz penzijního fondu. Kromě uzavírání pojistných smluv nabízejí internetové stránky Allianz možnost nahlášení pojistné události pro klienty majetkového pojištění, autopojištění (povinné ručení i havarijní pojištění) a cestovního pojištění.

Tak neváhejte a využijte výhody rychlého uzavření smlouvy a možnosti vše vyřídit v pohodlí domova. Nyní u Allianz dokonce až s 10 procentní slevou.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).