Hlavní navigace

Účty pro začínající podnikatele

Na vaše otázky týkající se účtů a dalších bankovních služeb pro začínající podnikatele odpovídá Monika Truchliková, vedoucí marketingu pro retailové bankovnictví Komerční banky, která je odpovědná za segmentové řízení a produktovou nabídku pro občany a podnikatele.

V poradně odpovídá

 • Monika Truchliková

  (Poradce pro podnikatelské účty)
  Vedoucí marketingu pro retailové bankovnictví Komerční banky, která je odpovědná za segmentové řízení a produktovou nabídku pro občany a podnikatele.
Poradna je uzavřena, nelze vkládat nové dotazy.

Dotazy

 • kopie

  Dobrý den, napsala jsem absolventskou práci na téma Analýza studentských účtů v Kralovehradeckem kraji. Nyni jsem ziskala otazky od sveho oponenta a nejsem si zcela jista jednou otazkou.
  ot.:…
  honzakova
  10. 6. 2007 15:57
 • Kolik zaplatím za přijímání platební karty?

  Jsem obchodník z malého města a stále více lidí se mě ptá, jestli beru karty. Co bych měl pro to udělat? Účet mám u ČS, ale klidně ho změním (KB mám taky nedaleko). Zajímá mě taky, kolik by mě…
  platební
  7. 6. 2007 9:06
 • poraďte...

  mám krámek a jednou za dva dny odvádím tržbu, která je hodně v drobných mincích. Hledám účet, kde mi nebudou strhávat za jejich vklad na účet. Nevíte o nějakém?
  maloobchodník;
  7. 6. 2007 8:55
 • vklad mincí zdarma

  hledám účet, kde nebudu muset platit za vklad mincí. je takový?
  2. 6. 2007 23:34
 • proč "podnikatelský" účet?

  Dobrý den,
  je nutné zakládat pro podnikání tzv. podnikatelský účet? Není to pouze marketingový tah bank? Běžné osobní účty lze použít stejným způsobem, ale vedení těchto účtů je mnohem…
  Radek
  29. 5. 2007 13:43
 • úvěrový účet

  Dobrý den; rád bych znal logiku povinnosti mít úvěrový účet, když si v bance něco půjčím.
  Neznám žádného jiného podnikatele, který by si mohl dovolit pro každého svého odběratele vést jemu…
  jezevec
  29. 5. 2007 0:55
 • poplatky

  Kdy uz konecne ceske banky prestanou okradat zakazniky na poplatcich za operace s jejich vlastnimi penezi? Chystate se letos zrusit nejaky dalsi z te nekonecne rady nesmyslnych poplatku?
  zabza
  28. 5. 2007 23:41