Hlavní navigace

Citibank

Citigold. Nechte se hýčkat bankou (recenze)

Za nadstandardní bankovní služby nemusíte platit ani korunu a vztah s bankou si můžete doslova užít. Vítejte ve světě prémiového bankovnictví. Vítejte v Citigold.

Doba čtení: 11 minut

Citibank mění infolinku, telefonní bankéři nebudou dostupní nonstop

Zákaznickou linku Citiphone čeká od 10. listopadu 2014 zásadní změna. Telefonní bankéři budou nově k dispozi jen v pracovních dnech od 8 do 20 hodin. Změna se dotkne hlavně klientů, kteří prostřednictvím telefonu potřebují zadávat bance transakční…

24. 10. 2014 17:11

Citibank v Česku prodá klienty osobního bankovnictví, nechá si jen firmy

Citibank přestane v České republice poskytovat služby osobního bankovnictví. Vyplývá to z vyjádření, které rozeslala médiím.  Změna souvisí se změnou zaměření mateřské Citigroup. Ta chce zůstat jen na trzích, na kterých má „nejvýraznější…

Citi Opuscard. Bankovní kartu už je možné použít v autobusech a tramvajích

Když je chuť a politická vůle, lze vytvořit funkční platební řešení použitelné pro všechny. První novinka dopravní bankovní karty v České republice.

Doba čtení: 2 minuty

Exkluzivně: První česká bezkontaktní karta PayPass. Nebudete už chtít hotovost

Do České republiky oficiálně přišly bezkontaktní karty, začala je vydávat první banka. Kartu jsme podrobili testu a vyzkoušeli, jak funguje bezkontaktní placení v praxi.

Doba čtení: 14 minut

George Denisenko, Citibank Europe: Naše kreditky klientům v šuplíku neleží

Technologické novinky mají Citibank Europe posunout dál od konkurence, ale kromě nich chce klienty k sobě přitáhnout novými službami a servisem, jaký v Česku prozatím chybí.

Citibank spustila u svých karet podporu 3D Secure. Jak to funguje?

Absolutně bezpečné platby na internetu českými kartami už nejsou sci-fi. První banka v České republice spustila plnou podporu technologie 3D Secure.

Doba čtení: 3 minuty

Na návštěvě u Citibank Europe

Citibank je známá jako globální banka s velmi pestrou paletou služeb od obyčejných lidí po nadnárodní korporace. Podívali jsme se pod pokličku české pobočky.

Doba čtení: 4 minuty