Hlavní navigace

Přiznání k dani z nemovitých věcí v roce 2018 (25 5450, vzor č.17)

Stáhněte si fomulář Přiznání k dani z nemovitých věcí.

Průvodce daňovým přiznáním, přehledy pro pojišťovny, kalkulačky a daňové formuláře. Všechny daňové formuláře ke stažení komplet najdete na daňovém portálu Měšce.

Požadavky na váš počítač

Šablona je připravena ve formě tabulky pro Microsoft Excel 2007 a výše pro operační systém Windows. Máte-li starší typ Excelu (2003), nainstalujte si Microsoft Office Compatibility Pack, který vám umožní otevírat novější typy souborů bez nutnosti kupovat nové Office.

V jiných operačních systémech (Linux, OS X apod.) nebo v jiných tabulkových editorech (Libre Office, Open Office apod.) může výpočet fungovat, ale jeho funkčnost negarantujeme a nemusí probíhat správně.

Zamčené buňky jsou v pořádku

Tabulka je uzamčena, odemčené jsou pouze buňky určené k vyplnění. Všechny ostatní buňky se automaticky počítají z hodnot vyplněných jinde.

Placený formulář

Pokud si zvolíte placený formulář, budete odkázáni na další stránku s instrukcemi pro úhradu, získání platebního kódu a jeho použití. Nedoporučujeme používat downloadery.

Upozornění!

DIČ si pečlivě před odesláním zkontrolujte, protože ho nebude možné v následujících staženích změnit!

Nemáte-li, nebo nepoužíváte-li DIČ, vyplňte místo něj své rodné číslo.

Varianta zdarma

Bezplatná verze je jen pro plátce, kterým bude pro vyplnění přiznání stačit jeden list daně z pozemků a jeden list daně ze staveb.
Formát souboru: xlsx
Stáhnout zdarma Přiznání k dani z nemovitých věcí v roce 2018 (25 5450, vzor č.17)

Prohlášení

Daňový formulář slouží pro pohodlí čtenářů při řešení daňových povinností vůči orgánům veřejné moci. Vyvinuli jsme maximální úsilí pro přesný výpočet při zadání potřebných vstupních dat. Je však věcí každého poplatníka, uživatele daňové formuláře, aby si správnost všech výpočtů, výstupních dat daňového formuláře, stejně jako správnost a úplnost všech údajů uvedených ve formuláři ověřil dle platných právních norem, případně pokynů příslušného správce daně. Upozorňujeme Vás, že neneseme žádnou odpovědnost za podané daňové přiznání na základě výstupních dat našeho formuláře. Za toto podání je zodpovědný daňový poplatník, resp. jeho daňový poradce.

Pomohl Vám tento formulář?

Hodnocení formuláře: 2