Hlavní navigace

Vlákno názorů k článku Zavřel, Metropolitní družstvo: Stát trestá střadatele od Čtenář - Autor článku je bývalý člen představenstva MSD, dnes...

Článek je starý, nové názory již nelze přidávat.

 • 21. 7. 2016 18:26

  Čtenář (neregistrovaný) ---.ipv6.broadband.iol.cz

  Autor článku je bývalý člen představenstva MSD, dnes trestně stíhaný za podíl na vytunelování družstva - zde ovšem píše jako "zasvěcený odborník", aniž by na tyto zásadní skutečnosti čtenáře upozornil a zamlčuje je i v "medailonku autora", na který si tu můžete kliknout. Proč asi?
  Taky věříte Dr. Rathovi, když pláče, že je nevinný a všichni se proti němu spikli?

 • 21. 7. 2016 22:17

  Pavel Dohnálek

  Vaše pointa je samozřejmě platná, ale problém je, že od údajného vytunelování uběhly 2 nebo 3 roky a důkazy, co je mi známo, pořád nikde nejsou... Když se to spojí s tehdejšími výroky Zamrazilové, jak jsou družstevníci blbí, že tam dali peníze, a s evidentní snahou ČNB zničit všechno, co dokáže aspoň trochu zhodnocovat peníze bez rizika (všechna zničená družstva i ERB jsou toho důkazem) - viz Singerův výrok, že je jejich snahou znepříjemnit držení peněz - smrdí to opravdu, ale opravdu hodně.

 • 22. 7. 2016 14:48

  Čtenář (neregistrovaný) ---.ipv6.broadband.iol.cz

  Nepochybuji o tom, že kampeličky vadily kdekomu. Právě tak se mi zdá víc než pravděpodobné, že vedení MSD (i s panem Zavřelem) skutečně zajišťovalo podivné půjčky sobě a svým známým, ke škodě družstva. V obou případech se mohu mýlit.
  Pokud si ale osoba s tak obrovským konfliktem zájmů hraje na "bojovníka proti zlořádům" ve své vlastní kauze a konflikt zájmů přitom tají, je to trapas, který tohle fórum nemá zapotřebí.
  Stačilo by, kdyby administrátor přidal k článku krátké vysvětlení, když už autor nemá špetku studu...

 • 22. 7. 2016 18:09

  Pavel Dohnálek

  Je ale na zvážení, proč by to dělali zrovna v době, kdy se jim dle všeho nejvíce dařilo a otevírali nové pobočky v nových městech. Proč plýtvat mnoha miliony korun, kdyby byl plán družstvo vytunelovat? Úvaha, že to bylo proto, aby působili seriózně, mi přijde hodně na hraně.

 • 28. 7. 2016 11:00

  autor článku (neregistrovaný) ---.ipv4.broadband.iol.cz

  Za prvé to že jsem v dané kauze obviněn je v rozporu se zákony České republiky zcela veřejně známo. Autor takovéto poznámky by se spíše měl zamyslet, jak je možné, že v jednom demokratickém právním státě se systematicky porušuje zákon a nikoho to nezajímá. Podle § 8a odstavce 1 trestního řádu je zakázáno poskytovat informace, umožňující zjištění totožnosti osoby, proti které se vede trestní řízení.
  Za druhé v demokratických právních státech existuje něco jako zásada presumpce neviny. V okamžiku, kdy připustíme, že jakmile na někoho státní zastupitelství ukáže je tento automaticky vinen vracíme se někam do období středověké inkvizice.

 • 1. 8. 2016 16:46

  Čtenář (neregistrovaný) ---.ipv6.broadband.iol.cz

  Netvrdím, že jste vinen. To přenechám soudu.
  Tvrdím, že Váš článek je neetický, když ho píšete stylem, jako by šlo o pohled nezávislého odborníka, a přitom v článku i ve Vašem profilu čtenářům tajíte svojí skutečnou roli, své zájmy i svoje trestní stíhání v kauze, o které píšete.
  Nechci Vás urazit, ale jsem přesvědčený, že slušný autor by se k takové manipulaci nikdy nesnížil.
  Je velkou chybou redakce, že tu podobné praktiky připouští.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).