Hlavní navigace

Vlákno názorů k článku Zamítli vám reklamaci? Zkuste právníky z ČOI. Umí získat i slevu, kterou si prodejce rozmyslel od k - Rudo smol na ně.Já bych asi vzal kýbel...

Článek je starý, nové názory již nelze přidávat.

 • 27. 3. 2018 11:10

  k (neregistrovaný) 46.174.152.---

  Rudo smol na ně.Já bych asi vzal kýbel s uhlím a zjistil bych si kolik stojí rozbor uhlí co mají správně prodávat.Ale byl by to asi balík.Takže zase nic.A pak bych šel k soudu,pokud by to nebylo jak má být.Ale byl by to drahý špás a na dlouho.

 • 27. 3. 2018 16:59

  xf (neregistrovaný) ---.cheapernet.cz

  Ano, to by byl správný postup. Je tu ovšem velmi vysoké riziko, že rozbor zjistí to, co si Ruda nepřeje zjistit. Když porovnám deklarované technické a chemické parametry zboží, s Rudovým popisem, tak je vysoce pravděpodobné že dostává přesně to, co si objednal. Tím spíše, že se podle jeho popisu nejedná o jediného dodavatele, ale od různých dodavatelú o stejné zboží.

  Nicméně udělat by to měl. Z mnoha důvodů. A z většiny z nich to neudělá. Obávám se, skoro jsem si jistý, že to neudělá.

 • 29. 3. 2018 22:08

  Ruda (neregistrovaný) ---.ipv6.broadband.iol.cz

  Já měl za to ,že na můj dotaz mi zde odpoví odborník a ne nějaký Lojza.
  Ono když si objednám Ledvice 2 ořech a dovezou mi "uhlí míchaný -Sokolov a Most,tak to vše poznám až při topení v kotly.
  Trval jsem na rozboru ,ale bylo to vše na dlouhé lokte,nebot to musí nechat udělat prý prodejce.Takže je to jako když si koupím mleté a nevím co je tam za DOBROTY .Nebo když jdu k volbám volit toho tzv.dobrého a pak se z něho vyklube hajzl,který si dělá to,co jeho kolegové banditi po něm chtějí.A když jsem v mém případě kontaktoval ČOI,tak to bylo stejný ,jako když mi tady odpovídá LOJZa.

 • 30. 3. 2018 10:07

  xf (neregistrovaný) ---.cheapernet.cz

  Lojza? Úkolování. Agresivita. Vulgarity.
  Nedá mi nevzpomenout na slova pana Wolfa: "To že tě někdo vychoval neznamená, že jsi vychovaný".

  Ale to všechno bych přešel, tvůj hlavní provlém spočívá ve faktu, že tvá tvrzení si vzájemně odporují. A co je ještě horší, ty si to odmítáš připustit. Proto ti není pomoci.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).