Hlavní navigace

Vlákno názorů k článku Zamítli vám reklamaci? Zkuste právníky z ČOI. Umí získat i slevu, kterou si prodejce rozmyslel od Jarda - Mám opačnou zkušenost, reklamoval jsem Fábii, viditelně mají...

 • Článek je starý, nové názory již nelze přidávat.
 • 23. 3. 2018 8:25

  Jarda (neregistrovaný) ---.ipv6.broadband.iol.cz

  Mám opačnou zkušenost, reklamoval jsem Fábii, viditelně mají ze Škoda auto strach - oprava motoru podle nich ( ČOI) není vážná závada, ať si seženu nějakého znalce. Když jsem se na ně znovu obrátil, ať mi nějakého znalce doporučí, tak oni o žádném neví a kdybych nějakého našel, tak ať jim dám vědět. No prostě nic - ztráta času, možná nějaké jednoduché případy. K.

 • 24. 3. 2018 17:54

  xf (neregistrovaný) ---.cheapernet.cz

  No tak to bude tím, že ČOI je v podstatě úřad. Tedy kontroluje správnost postupů, měr, množství, zákonem předepsané termíny atp.
  Naopak ČOI není znalecký ústav.

  A ono to má ještě jednu rovinu, že se s tímhle nechce asi nikdo zaplétat. Oni ti doporučí znalce, protistrana si taky vezme znalce... tvrzení proti tvrzení, dnes je mezi soudními znalci pakáž, co ti za peníze napíšou jakýkoli nesmysl. No a ty na ně začneš štěkat, jakého lempla ti to doporučili (což může být někdy i pravda), že jistě z toho mají provizi, že jsou domluveni. Jen mladý a naivní by se zaplétal. Lépe je říci že o žádném neví.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).