Hlavní navigace

Názor k článku Zamítli vám reklamaci? Zkuste právníky z ČOI. Umí získat i slevu, kterou si prodejce rozmyslel od jezevec - čoi uplně na kulový. jednou asi před dvaceti roky...

Článek je starý, nové názory již nelze přidávat.

 • 27. 3. 2018 16:50

  jezevec (neregistrovaný) ---.dobnet.cz

  čoi uplně na kulový.
  jednou asi před dvaceti roky jsem jim dal k posouzení basu piva - otevřená láhev intenzívně páchla po lyzolu a pít jsem to ani nezkoušel. nabízel jsem at si otestují šarži a případně zasáhnou nějakou inzercí. basu si nechali a za tři týdny mi po třetí urgenci napsali že to předali na potravinářskou inspekci a ta nezjistila pochybení. předpokládám že zjistili jednu špatně vypláchnutou flašku a zbytek basy v klidu vychlastali. nevrátili mi ani flašky!
  podruhé asi před deseti lety mne okradl webshop. poslal mi iiné zboží než vyfakturoval, zaslané přijal zpět a ani nepoděkoval, peníze nevrátil a odmlčel se. reakce čoi po zaslání všech dokladů - že prej to není jejich problém, že mám pána udat na berňák, že oni se tímto typem podvodů nezabývají.
  za mně tedy jedno velké zklamání. platíme-li si instituci na ochranu spotřebitele, neměla by si vybírat, jako podvody chce nebo nechce řešit. neřkuli ten podvod základní - že pokud si něco koupíte na ičo, žádná ochrana spotřebitele se na vás nevztahuje. podvést živnostníka je totiž perfektně OK, voni asi stejně neplatěj daně, tak co s nima jako se spotřebitelem.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).