Hlavní navigace

Názor k článku Zamítli vám reklamaci? Zkuste právníky z ČOI. Umí získat i slevu, kterou si prodejce rozmyslel od Ruda - Nevím co je to platné.Tak jako velké množství...

Článek je starý, nové názory již nelze přidávat.

  • 24. 3. 2018 22:00

    Ruda (neregistrovaný) ---.ipv6.broadband.iol.cz

    Nevím co je to platné.Tak jako velké množství kupuji uhlí protože jsme si pořídil kotel s podavačem.Pokaždé do toho kupujeme uhlí Ledvice ořech 2.To je dovezeno ale kvalita je samozřejmě jiná.Zkoušel jsem to reklamovat ale se zlou jsem se potázal.
    Je mi již 70 let a tak nemám ani zdraví či sílu o to bojovat.Několikrát jsem telefonoval i napsal na ČOI.Mohu si ale stěžovat u prodejce.Tak že to mohu povídat doma psovi či kočce.Je to aspon rozumnější.Napsal jsem to i do čt/ČERNÉ OVCE. Dostal jsem aspon tehdy odpověd,že je to zajímavý podnět pro někdy PŘÍŠTĚ.Pokaždé musíme zaplatit 13500-14000 KČ. Ihned na ruku .Zkusil jsem v kraji uhlí objednat i u jiných prodejců,je to ale všude stejné.Vždy je to namíchané s mourem či uhlím z jiných dolů.Poznáme to nebot to někdy dosti síří a seškvařuje se to .Máme hodně popela .Takže co nám radíte udělat?

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).