Hlavní navigace

Vlákno názorů k článku Zájem o investiční soutěže překročil středoevropský rekord od vik.tor - Je to už několikátý článek o investičních soutěžích,...

 • Článek je starý, nové názory již nelze přidávat.
 • 8. 11. 2007 10:12

  vik.tor (neregistrovaný)
  Je to už několikátý článek o investičních soutěžích, a vždy zmiňuje jen tyto 2 soutěže, přestože investiční soutěž Alantik FT na akcie.centrum.cz běží již přes 1,5 roku v opakujících se cyklech. Je tedy tento článek komerční prezentací ? Zpravodajský článek s porovnáním investičních soutěží na českém internetu by měl asi zahrnovat všechny soutěže, ne?
 • 8. 11. 2007 13:51

  Dalibor Chvátal
  Dobrý den, Měšec.cz je oficiálním mediálním partnerem obou soutěží, proto pravidelně vychází toto shrnutí.
 • 14. 11. 2007 14:13

  vik.tor (neregistrovaný)
  Fajn. Tak v článcích chybí přinejmenším toto upozornění. Na mě článek působí tak, že vyvolá u čtenářů dojem, jako by to bylo objektivní zpravodajství s porovnáním investičních soutěží na české finanční scéně. Zejména konstatování v předcházejícím článku, jako "Firmám se daří získávat hráče do soutěží...." nebo "počet soutěžících na českém internetu ..", "Čechy baví hrát .." považuji za manipulativní. Článek říká: "informujeme o investičních soutěžích na českém internetu" a to je, jemně řečeno, přinejmenším polopravda..., ale rozhodně ani náznakem neupozorní, že: "podáváme objektivní zpravodajství jen o tom, na co máme smlouvy, o dalších srovnatelných věcech se ani nezmíníme"
Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).