Hlavní navigace

Vlákno názorů k článku Z redakční schránky: Vyplatí se měnit banku? Jak dlouho může být dítě ve školce? od ¨Bojim se - Dobrá, je nutné nekupovat toaletní papír, ale utírat...

Článek je starý, nové názory již nelze přidávat.

 • 4. 8. 2008 12:44

  ¨Bojim se (neregistrovaný)
  Dobrá, je nutné nekupovat toaletní papír, ale utírat se rudým práven, místo vody z vodovodu pít vodu z kaluže no a když už teprve potom nelze ušetřit změňte banku.
  A co kdybychom nekupovali vůbec nic a platily bychom 10000 bankovní poplatky?
  proč ne??
  Umřít se dá i jinak.
  Bravo skvělý názor, tleskám.
 • 4. 8. 2008 12:50

  ¨Bojim se (neregistrovaný)
  Položme si otázku, jestly z rodinného rozpočtu neubírá třeba zbytečné placení daní, nebo zdravotního poéjištění?
  To bohužel nejde.Budeme dřít a nekupovat si žádné dobroty (zbytečnosti), raději budeme plati tak důůůůležité bankovní poplatky.
  Aneb dej do banky peníze, ona je pro sebe zúročí a ještě za to zaplať, ty občane
  Moderní krachující republiky. Tomu se říká bydlet v zadní části těla.
 • 5. 8. 2008 8:35

  rosiros (neregistrovaný)
  Z Vaší odpovědi na mě působí dojem, že jste asi zaměstnancem nějaké banky, ale určitě ne m-bank na kterou se ptal(a) A.H. Suma 79,-Kč za měsíční poplatky vedení účtu v jakékoliv bance se mi zdá hodně ikdyby nabízela x-karet a x-asistencí. Kolikrát do roka využije motorista nějakou asistenci ? Zdá se mi ,že pan Chvátal srovnává jabka s hruškami. M-bank nabízí nulové poplatky od začátku svého působení a doposud sazebník nulových poplatků nezměnila. Takže závěrem doporučuji si přečíst co za služby nabízí m-bank (nemá zatím všechny produkty co ostatní banky) a po zvážení zda dostačují tazateli k ovládání svého účtu bych zrušil účet u vydřidušské banky a založil účet u m-bank. Závěrem chci podotknout, že nejsem pracovníkem žádné banky, pouze jsem zrušil účet u ČS a založil si účet u m-bank v listopadu 2007 a doposud jsem žádný poplatek za vedení účtu, příchozí platby, odchozí platby, pohyb na účtu atd.(0,- Kč) neplatil, takže já za sebe jsem navýsost spokojen.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).