Hlavní navigace

Názor k článku Z redakční schránky: Vyplatí se měnit banku? Jak dlouho může být dítě ve školce? od SocPredator - Řekl bych, že snad jsou ty vyjmenované služby...

Článek je starý, nové názory již nelze přidávat.

 • 5. 8. 2008 15:02

  SocPredator (neregistrovaný)
  Řekl bych, že snad jsou ty vyjmenované služby úplně postradatelné a banku bankou rozhodně nedělají. Zcela určitě ne ve chvíli, kdy je na trhu necelý rok.

  Je naivní srovnáávat s bankami, které tu 100 let obývají své nemovitosti a dnes za operaci na přepážce stejně účtují poplatek. Jestli mám jít s vkladem na poštu nebo do banky vyjde úplně nastejno.

  Jestli vám vadí, že nemají kreditku, je tu 10 jiných společností, které ji mají. Proto je snad mBank špatná? Je snad Citibank špatná, že nemá kontokorent? Je ČS špatná, když si nemohu zvolit PIN ke kartě? Proboha!

  Vůbec by mě nenapadlo banku takto hodnotit. Podle této logiky jsou u nás všechny banky pro otrlé, na každé najdu něco, co se mi nebude líbit. Prostě si vyberu a neplivu. A už vůbec ne, pokud u mBank máte účet... aneb "Ano jsou naho*no, ale účet u nich mám." Tohle mi připomíná klienta ČS, který x let nadává na poplatky své banky, ale nedokázal ji opustit :-)

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).