Hlavní navigace

Názory k článku Weby investičních společností (2.)

 • Článek je starý, nové názory již nelze přidávat.
 • 22. 5. 2002 11:45

  Vendulka Klučková (neregistrovaný)

  Dobrý den, musím říct, že mne kritika našich www stránek velmi mrzí a troufám si sebevědomě tvrdit, že zdaleka nejsou tak špatné, jak tvrdíte. Velmi mne zarazila Vaše kritika našeho investičního kvízu Investiční profil, který byl připravován ve spolupráci s odbornicí psycholožkou (otázky, které se zrovna netýkají toho, na jak dlouho a jak rozokově jste ochoten investovat, byly pečlivě vybírány) a mnoho z návštěvníků webu jej velmi ocenilo, mnozí z těch, kteří ještě nebyli našimi klienty se jimi díky našemu doporučení stali.
  Dále mne velmi zaráží, že "eobchod" na webu PIAS považujete za eobchod. Náš web také v Zákaznickém středisku obsahuje formuláře všech smluv v pdf formě, kterí stačí vytisknout, podepsat u notáře a poslat k nám do společnosti. Jakékoliv odesílání vyplněných dat přes web bez ověřeného podpisu je podle mého názoru holým nesmyslem bez jakéhokoliv praktického dopadu pro klienta. Bez dostatečného zabezpečení a použití certifikátu.
  Také mne více než zaráží Váš názor, že námi použitá technologie je horší než u ostatních - ráda bych znala konkrétní argumenty. Na konci tohoto měsíce proběhne rozsáhlý update našeho webu, doufám, že bude pro naše klienty čitelnější.
  V. Klučková

 • 27. 5. 2002 11:12

  Richi (neregistrovaný)

  Možná je WWW prezentace 1.IN hodnocena v tomto díle nejlépe (i mě se zpracování docela líbí), ale svými službami se podle mého názoru ocitá na konci hodnocení mezi snad všemi investičními společnosti.

  Když jsem zcela nedávno podával pokyn k odkupu podílových listů (RIF), nestačil jsem se divit. Společnost mi tuto transakci provede za 14 dní !! a ještě k tomu pracovních. Nechci tedy dělat reklamu ISČS a jiným společnostem, ale v nich to samé podle mých zkušeností zvládají během 3-4 dní. Jak dlouho se moje peníze, které mi 1.IN zasílá výše uvedený počet dní hřejí bůhví kde (třeba na mezibankovním trhu?), těžko posoudit, ale příliš profesionální přístup mi to nepřijde.

  Jedno ale vím jistě. Do fondů 1.IN nedám ani korunu.

 • 30. 5. 2002 8:12

  Lukáš (neregistrovaný)

  Pokud jsem dobře přečetl oba články s objektivními vlastnostmi informování a možnosti nákupu tak i z vašeho hodnocení nejlépe dopadl web investiční společnosti Newton, který navíc jako jediný měl v tabulce hodnocení třikrát ANO ?!

 • 30. 5. 2002 15:35

  autor (neregistrovaný)

  je to dost subjektivni...bez ohledu na poradi bych do "nejlepsi ctyrky" zaradil weby IKS, OB Invest, Newton a 1. IN

 • 7. 8. 2002 13:12

  Petr Chloupek (neregistrovaný)

  Myslim, ze autor, kdyz uz si hraje na znalce webovych technologii, mel tu a tam pouzit i jiny prohlizec, nez "Muj oblibeny (TM)", pak by videl, ze nekde (napriklad 1.IN) byla jen nahoda, ze se
  mu vse zobrazilo "pekne". Je fajn, ze zna terminy jako "kerning", ale kdyz je nedokaze poradne laicky
  vysvetlit, proc je vubec v clanku pouziva. Vzhledem k ostatnim reakcim to na me pusobi spise jako amatersky pokus o clanek, nez profesionalni praci (at uz z pohledu financniho, nebo technologii webu).
  P. S. za domaci ukol zkuste alespon zjistit, k cemu je dobry validator.w3.org.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).