Hlavní navigace

Názor k článku Vyplatí se vložit peníze na termínovaný vklad nebo na pražskou burzu? od Tom - Hlavně bych mu doporučil vůbec nelézt na burzu,...

 • Článek je starý, nové názory již nelze přidávat.
 • 19. 3. 2011 8:49

  Tom (neregistrovaný) ---.56.broadband3.iol.cz

  Hlavně bych mu doporučil vůbec nelézt na burzu, když nikdy neobchodoval!!! Zrovna jako to poslední, co bych někomu doporučil jsou "zaručené tipy", protože na burze vždy "zaručení tipaři" odevzdají peníze opravdovým investorům :-).

  Já, jako majitel korporace, bych doporučil člověku se 100 000 Kč, které má volné prostředky, je INVESTOVAT DO BUSINESSU nebo s nimi obchodovat MIMO BURZU. Například může nakoupit ve Vánoční akci 7692 láhví Kofoly, kdy se dala koupit i za 13,- Kč a teď jsem byl v Bille a prodávali ji za 28, takže když ji nabídne menším obchůdkům za cca 19,-, bude hned prodaná a vydělá na tom téměř 50% investice!

  Kvůli 7% zisku z investice bych ani nevstal z postele - zvlášť při obchodování na burze. Je to příliš málo za příliš mnoho. Návratnost mých investic se pohybuje v řádu stovek procent a když už je něco pod sto, tak se velice ošívám a šklebím, když do takové investice vstupuji.

  Lidem bych doporučil ať se první naučí obchodovat mimo burzu a až po tom, co to zvládnou, tak ať se začnou učit o obchodování na burze a až po tom na ni jdou.

  Podobné články a rady mi připadají jako kdyby někdo napsal: "Jsi chlapec z 5. třídy základní školy?! Poradíme ti zaručené tipy jak sejmout v ringu trojnásobného mistra světa v těžké váze!

  Možná by někdo chlapce podpořil a ještě ho povzbuzoval "Jdi do něj!", já bych mu to ale určitě nedoporučoval... A jít bez zkušeností na burzu je ještě větší pitomost jak poslat dítě na zápas s boxerem :-))

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).