Hlavní navigace

Vlákno názorů k článku Vícenásobné pojištění. Jak se plní, když jste pojištěni vícekrát na to samé? od roman - Platím si jedno staré úrazovko, které kvůli nízkým...

Článek je starý, nové názory již nelze přidávat.

 • 8. 9. 2017 9:31

  roman (neregistrovaný) ---.cust.vodafone.cz

  Platím si jedno staré úrazovko, které kvůli nízkým platbám nechám doběhnout. Dále mám hlavní životko, které kryje i úraz. A pak nějaké úrazové pojištění mám i k povinnému ručení. Takže platím celkem tři pojistky s krytím úrazu a kdybych třeba s autem třeba někde do škarpy a zranil se, tak dostanu jen jedno plnění na které se ty tři pojistky složí??

 • 8. 9. 2017 10:04

  Petr Dufek

  ne - v případě úrazového a životního pojištění se jedná o pojištění obnosové.

  V tomto případě dostanete plnění od všech pojišťoven v rozsahu pojistných podmínek. Pojistné plnění od všech pojišťoven se bude sčítat.

 • 8. 9. 2017 16:55

  Miloslav Ponkrác (neregistrovaný) 194.213.53.---

  Já jsem si platil životko, a když měla pojišťovna plnit pár set tisíc Kč, tak raději ukončila smlouvu a řekla sudte se. Což se v okamžiku, kdy roky biojujete v nemocnicích o existenci - určitě dělá fajn. Takže s plněním je to jednoduché, pojišťovny prostě neplní ani kdyby měly, a spoléhají na to, že většina lidí se soudit nepůjde.

  Jednalo se o pojišťovnu Aviva, nyní součást MetLife.

  Takže až se vám něco stane, kdy skutečně budete potřebovat podporu, s velkou pravděpodobností nedostanete nic, ani když jste kryti.

  Já jsem nakonec po letech udělal jen to, že jsem příběh Aviva (nyní MetLife) popsal na internetu, abych varoval.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).