Hlavní navigace

Vlákno názorů k článku Ukradli jim drahá horská kola. Majitel horského penzionu musel platit od lm - jako tragicke vidim, ze i takto v zasade...

Článek je starý, nové názory již nelze přidávat.

 • 23. 5. 2018 12:58

  lm (neregistrovaný) 213.175.41.---

  jako tragicke vidim, ze i takto v zasade banalni a troufam si rici dle textu zakona jasny spor se musi dotahnout az k soudu nejvyssimu - na coz rada poskozenych nema cas ani zaludek.
  Kvalita soudcu nizsich instanci je zalostna a to zejmena v obcansko spravnich sporech. Zcela ignoruji platnou legislativu a soudi jen dle sveho aktualniho rozpolozeni.

 • 3. 6. 2018 6:10

  J, Novák

  Jak v tomto případě můžete psát o kvalitě soudců, když článek až zas tak neřeší, jak rozodovali soudy nižších instancí? Nebo z článku je vám jasné, kdo se odvolával a proti jakým rozhodnutím? Jinak právo odvolání či dovolání je výrazem demokracie, protože jak chcete docílit toho, aby po vynesení rozsudku v první instanci byly spokojeny obě strany, tedy strana, která spor vyhrála, i tak, co spor prohrála? A soudit na kvalitu soudců z toho, že si jedna ze stran, většinou ta, co prohraje, podání odvolání, může jen člověk chudý duchem.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).