Hlavní navigace

Názor k článku Účty s paušálním poplatkem: Vyplatí se? od anonym - ... jo a taky je úplně blbej ten,...

 • Článek je starý, nové názory již nelze přidávat.
 • 31. 1. 2007 10:27

  anonymní
  ... jo a taky je úplně blbej ten, kdo má jinej názor na auta než ty. Že ano. Ale neboj, ty koupí škodovky neutratíš moc peněz. Počítám, že až prodáš svého dvacet let starého fiata, tak si koupíš patnáct let starého opla, ale pořád ani na tu škodovku mít nebudeš.

  Jo a přestaň se už kamarádit s čechocizinci, co utekli na západ, aby se tam "měli líp a svobodněji" (česky - utekli za prachama, protože si mysleli, že venku létají pečení holubi do huby), ale mají se tam mizerně a stydí se to přiznat a jen házejí bahno na to, z čeho utekli, aniž by vůbec tušili, o čem opravdu mluví.
  Z vlastní zkušenosti mohu zodpovědně potvrdit, že 90% skutečných politických emigrantů má na svou macešsky se chovající vlast střízlivější a často také velkorisejší pohled než ekonomiční uprchlíci, kteří utekli za nereálnými sny a skutečnost je skřípla víc, než si jsou ochotni přiznat. Konečně, to už popisoval docela trefně Tyl.

  No a k autům:
  Jezdím aktuálně octávií a nějak nemohu najít, v čem by mohla být horší, než byla má předchozí auta - podotýkám, že vždy šlo o funglovky a ne bazarovky - Mazda 626 byla za tři roky v servisu s nějakou poruchou na elektrice 5x, Ford Fokus jsem vrátil po třetí neopravitelné závadě na vstřikování a nový mi nevydržel ani rok, abych nebyl 2x v servise s obdobnými potíženi. No a octávku jezdím už třetí rok a jediná závada, kterou jsem na ní měl bylo utržené lanko na stanování zadního okna.

  Asi jsem holt klikař, ale rozhodně mně to dává dobrý základ pro jiný názor než máš ty.

  No a s tou spořkou a srovnáním s ŽB. Co ti na to říct? Mám holt jinej názor, takže jsem určitě úplně blbej.
Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).