Hlavní navigace

Názor k článku Tradičnímu bankovnictví zvoní hrana, nastupují banky virtuální od anonym - No vidíte soudruhu D, já KSČ zažil, ale...

 • Článek je starý, nové názory již nelze přidávat.
 • 12. 10. 2007 22:59

  anonymní
  No vidíte soudruhu D, já KSČ zažil, ale nikdy jsem tam nevstoupil, nikdo mne tam nenutil, hlady jsem nezemřel, mohl jsem si říci svůj názor. Hovořila za mne práce. Možná škoda pro vás, mohl byste porovnávat rozdíly mezi minulým a současným režimem a zjistil byste, že řada věcí se dělá nyní naprosto stejně jako před 89, mnohdy ovšem i hůř. Pokud ovšem nejste ochoten či schopen slyšet i pravdivé paměti lidí, co minulost pamatují a historii jednostranně nepřekrucují, tak pak je to těžké.

  "... a nemohl jsem se připlést ke špatnostem ..."- domníváte se, že dnes se žádné špatnosti nedějí? A zrovna v bankovnictví - kde okrádáte i rodinné příslušníky, když píšete, "...kdyby nevyužívali služeb mého současného zaměstnavatele...". Nedovedu si představit, když bych třeba prodával auta zn. Škoda, že by všichni příbuzní museli jezdit ve škodovkách. To se dostáváme k vládě jedné strany... Ale přiznám se, že jsem už od některých méně schopných zaměstnanců bank slyšel, jak musí ukecávat k nákupu produktů své příbuzné, aby plnili plán. Trochu smutné, že ?

  Váš nynější zaměstnavatel je asi stejná pakáž jako ČS, proto se zastáváte i spořky, když tedy tvrdíte, že s ní nic společného nemáte.

  Klientem ČS opravdu nejsem, ale k návštěvám tohoto (ale i jiných) ústavů jsem "nucen" služebně. Tato varianta vás nenapadla? Asi budete opravdu "odborník" na svém místě! Takové naše bankovní sféra opravdu potřebuje!

  Pro svou práci nepotřebuji žádné nalévače chytrostí.

  Ostatně, další příspěvky se tady o bankovnictví nezmiňují příliš lichotivě a ujišťuji vás, že jsem je nepsal já pod jiným nickem.

  Na rozloučenou "použíji takových ubohých invektiv namísto doložitelných argumentů, jako v posledním odstavci před PS": MÁ POKLONA ...

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).