Hlavní navigace

Názor k článku Testovali jsme za vás: jak se nakupuje v novém e-shopu řetězce Tesco? od Dandy - Ten argument jste asi musel dlouho vymýšlet že? Myslím,...

Článek je starý, nové názory již nelze přidávat.

  • 24. 1. 2012 12:47

    Dandy (neregistrovaný) ---.tesco-europe.com

    Ten argument jste asi musel dlouho vymýšlet že?
    Myslím, že pokud má zákazník na výběr a nemá ve svém okruhu pouze jednu prodejnu, tak se rozhoduje kam půjde nakupovat právě podle toho, jak je v které prodejně spokojený a je to samozřejmě mix veškerý vlivů - vzdálenost prodejny, ceny (zvláště srovnatelných položek), šíře a kvalita nabídky, přehlednost prodejny, kvalita servisu - ochota personálu, doplněnost, čistota, cenovky, fronty apod. Takže množství zákazníků bych jako určité hodnocení prodejny rozhodně pokládal za relevantní.
    Ještě ke zmiňované kvalitě výrobků - pokud Vám na kvalitě toho co kupujete záleží, nehledejte, a to platí pro všechny prodejny, jen ve spodních patrech kvality výrobků, které jsou logicky nejlevnější. Pokud budeme srovnávat kvalitu Low endových položek tak dopadneme + - stejně ať to bude z Tesca, Albertu, Kauflandu atd. A očekávat např. za 15 Kč kvalitní masovou konzervu, může jen naivka :-)

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).