Hlavní navigace

Vlákno názorů k článku Slevy v dopravě: Na co máte nárok už dnes a komu nejvíce pomohou chystané změny? od B.B. - I když mám hornický důchod a šel jsem...

Článek je starý, nové názory již nelze přidávat.

  • 19. 3. 2018 16:11

    B.B. (neregistrovaný) 185.151.252.---

    I když mám hornický důchod a šel jsem do důchodu o něco dříve, tak se moc necítím být rovnoprávných důchodcem. Tím se stanu až v 65 letech, pokud dožiju. Na důchodech nás stát okradl. Udělali nám umělý strop, aby jsme nemohli dostat to co nám patří. Podle výpočtů co jsme dávali do systému jsme měli brát min. o 7000 kč. víc, ale bohužel v našem zlodějském státě se takové věci dějí. Tak tady bych rád poděkoval všem ministrům, premiérům minulých vlád, hlavně Klausovi, Topolánkovi, Kalouskovi a Sobotkovi a vzkazuji jim že mi můžou políbit prdel. A pokud budou chtít i víckrát. A počítám že by se k nim mohl brzy připojit i Babiš. Zdrař Bůh.

  • 19. 3. 2018 16:20

    jezevec (neregistrovaný) ---.dobnet.cz

    já myslím, že mýtus o chudých a ubohých důchodcích pomalu ale jistě vychází z módy. komu je dneska 65 a jde do důchodu - v roce 1989 mu bylo 35, byl tedy na vrcholu svých fyzických a intelektuálních sil. a měl více než čtvrt století na to, aby se učil, makal, spořil, a na důchod se zajistil. u tech mladších se to dá i vyžadovat, aby chápali co se kolem nich v důchodovém systému děje, a vzdělávali se a spořili doslova celý život. takže ještě tak pár roků bude chudý důchodce k politování - za nedlouho bude vnímán jako lehkomyslný parazit.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).