Hlavní navigace

Vlákno názorů k článku Slevy v dopravě: Na co máte nárok už dnes a komu nejvíce pomohou chystané změny? od Michal - Velice se těším, až si příští rok začnu...

Článek je starý, nové názory již nelze přidávat.

 • 19. 3. 2018 9:43

  Michal (neregistrovaný) ---.eurotel.cz

  Velice se těším, až si příští rok začnu užívat slevu na jízdném, (jsem 54. ročník) i svými vnuky. Děkuji všem, kteří myslí na děti, studenty a důchodce. Nevím, proč pořád někdo zpochybňuje a neváží si dobrých návrhů.

 • 19. 3. 2018 12:01

  Lorcan (neregistrovaný) 46.13.193.---

  Tak já vám to přeji, sám jsem jako student najezdil vlakem a autobusem nespočetné tisíce kilometrů a zážitky mám na celý život takové, že by mě do těchto prostředků veřejné dopravy už nikdo nedostal - zlaté auto.

  A třeba moji rodiče v důchodu toto také nevyužijí, protože špatně chodí a je nad jejich síly docházet půl kilometru k nejbližší autobusové zastávce. Ti by spíše uvítali navýšení důchodů a i já si myslím, že více by se důchodcům i studentům a žákům pomohlo navýšením důchodů a přídavků na děti. To co Babiš a spol. vymysleli zavání spíš paskvilem, který bude muset hlídat zase spousta nových úředníků a nejvíce na tom vydělají dopravní společnosti, které budou nejlépe vykazovat falešná čísla počtu cestujících důchodců a studentů.

 • 19. 3. 2018 14:56

  jehovista (neregistrovaný) 91.217.55.---

  "Kazdy dle svych schopnosti a kazdemu dle potreb" taky zni jako dobry navrh. Jak k tomu prijdou duchodci, kteri ty dotovane slevy nevyuziji? Nebylo by lepsi misto toho zvednout duchody a at si kazdy s penezi nalozi dle svych potreb?

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).