Hlavní navigace

Názor k článku Šetřit, šetřit, šetřit. To je mantra Čechů v potravinách od Vykuk IV. - Padro, ... Kalousek je ekonomický diletant ... a absolutní...

 • Článek je starý, nové názory již nelze přidávat.
 • 8. 10. 2012 13:53

  Vykuk IV. (neregistrovaný) 82.100.59.---

  Padro,
  ... Kalousek je ekonomický diletant ... a absolutní BLB !!! ( ... viz jeho téměř veškerá jednání a zejména pak jeho veřejné projevy, jako je např. ta "fackovačka" teenagera ... a pod. )
  Ale podstatně vyšší podíl na tom, co ten HLUPÁK dělá, ... má těch 199 poslanců ( ? ), kteří ho - ta zvěrstva - nechávají dělat !!!
  To, co Kalousek předvádí, ... to s ekonomikou státu ... NEMÁ vůbec NIC společného. Vždyť on ... ten náš stát ... pouze postupně ( a systematicky !!! ) jenom LIKVIDUJE ... a těch dalších 199 "telátek" se na to dívá a "přikyvují" mu, jako nějací "bezmozci", kterým patrně není vůbec jasné, kam spěje to dlouhodobé nekonečné zadlužování státu ... ... ... naší zcela zmatenou vládou "rozpočtové" odpovědnosti ... !!!
  Těch 199 padařených "kousků" ho nechává dělat ta zvěrstva - zcela jednoznačně - jen proto, že se z toho ( jako nynější poslanci - tj. se stále platným mandátem ) mají móóóóóóc dobře, ... tudíž ( pro cílevědomé řízení státu ) už jsou také dávno na "odpis" !!!
  ... a náš pan premier si v tom stavu asi moc libuje, protože jinak NORMÁLNÍ člověk by takovou "spoušť" NIKDY NEDOPUSTIL !!!

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).