Hlavní navigace

Názor k článku S létem přišlo razantní zdražení bank i slevy od Q - Tuhle opět psali, jak je naše republika zaostalá...

  • Článek je starý, nové názory již nelze přidávat.
  • 5. 6. 2009 8:33

    Q (neregistrovaný)
    Tuhle opět psali, jak je naše republika zaostalá ve vybavení domácností počítači a internetem, sice se počty zvyšují, ale ani jinde ve světě nespí. Věřte, že dost takových lidí je a proto nebudou investovat pro někoho dost citelnou částku do pořízení počítače a přístupu k internetu. Už to tady na Měšci zaznělo mnohokrát - pro podnikatele není problém pořízení PC, pro lidi žijcíí od výplaty k výplatě ano. K tomu ono připojení - ADSL od O2 vyjde s pevnou skoro na litr, bez pevné snad o stovku míň. Ne všude je přístupné levné a kvalitní WiFi (ostatní přispěvatelé ovšem mohou, jak je to obvyklé, když má někdo jiný názor či zkušenosti, rýpat, že WiFi nebo kabelovka už je všude nebo že stačí zajet do 130 km Globusu nebo do mekáče, kde je to úplně zdarma, nebo navštívit kiosek mBank, kde je to taky gratis ...).
    Lidé ze zkrachovalých podniků bez práce odhlašují v první řadě internet a pokud čekají 2 měsíce na aspoň část výplaty, tak nebudou vyhazovat poplatky za mobil nebo za dotaz v bankomatu /třeba 35 dotazů/, snažte se to pochopit, ale sytý hladovému zpravidla neuvěří.

    Pro Obyvatele 4.6.2009 14:50: Jak vidíte, váhání, zda vybrat 200 nebo 400 je normální, zvláště pak u klientů ČS. Přiznám se, že i když nejsem klientem ČS, někdy si zapomenu v práci peněženku a když vyrazím v poledne na oběd, tak musím navštívit ATM a vybrat si ony dvě stovky, které na oběd postačí. Kde berou karty, samozřejmě platím kartou, ale někde na vás stále koukají jak na cvoka, případně se kroutí, že jim to zrovna nefunguje, ve vidině poplatku bance za platbu kartou a tím nulového? zisku z prodeje.
Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).