Hlavní navigace

Názor k článku Rok 2013: Co všechno nás připraví o peníze? od Miloslav Ponkrác - „K poslednimu odstavci, ja to sice take nechapu,...

Článek je starý, nové názory již nelze přidávat.

 • 11. 12. 2012 23:45

  Miloslav Ponkrác (neregistrovaný) ---.imarvel.cz

  „K poslednimu odstavci, ja to sice take nechapu, ale vzhledem k neskutecne predrazenym zdejsim sluzbam se to muze snadno stat. To je ten problem, ze je vubec neco takoveho mozne. Otazku nezodpovednosti tech lidi ted nechme stranou.“

  Tak se na ty služby vykvajznu.

  Ale když chcete řešit příčinu. Je to proto, že se máme moc dobře, a díky tomu je mezi Čechy neuvěřitelně mnoho neoliberálů. Velmi mnoho lidí jim tleskají. Jejich názor je, že anarchie a právo silnějšího je nejlepší co může všechny potkat a s tím vybudujeme ráj na zemi, jaký tu ještě nebyl.

  Tato silná masa lidí poměrně efektivně zabraňuje jakékoli rozumné korekci.

  Až to zde půjde trochu více zu grunt, budou se časem lidi stydět za své neoliberální a možná i pravicové názory asi tolik, jako se dnes stydí za to, že byli v stb.

  Také je zde ta věc, že se tu zmrvily pevné linky. Český Telecom a O2 jako monopol jednoduše prostě učinily pro telefonování nepostradatelné mobily.

  Vláda tohoto státu zmrvila trh pevných linek, pak jejich náhradu mobilní operátory a jejich ceny. Právě mrví trh virtuálních operátorů.

  Člověk by skoro řekl, že to není blbost, ale záměr. Že tolik ptákovin se nedá udělat bezděčně ani tou největší hloupostí, že to už musí být nevyřčený cíl, se kterým se záměrně počítá.

  Prostě jsme se stali dojnou krávou Evropy. Mobilní operátoři budou dolovat zlato, dokud to půjde.


  „Je mozne v napriklad v Rakousku protelefonovat 40% cisteho mesicniho prijmu ?“

  Určitě je.

  Když jste šikovnej, jde všechno.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).