Hlavní navigace

Názor k článku Realitka našla kupce, prodejce se s ním domluvil sám. Pokutu platit nebude, rozhodl soud od Carlos - Vidím to úplně stejně jak píše L. Soudu...

Článek je starý, nové názory již nelze přidávat.

  • 24. 7. 2018 19:21

    Carlos (neregistrovaný) ---.infos.cz

    Vidím to úplně stejně jak píše L. Soudu se tedy nelíbilo, že je tam něco časově neomezené a že by to mělo být omezeno jen třeba na půl roku až dva roky. No ale i kdyby to tam bylo, tak ti dva se dohodli jen pár týdnů po skončení smlouvy s realitkou, takže stejně by to porušili i tak. Některé věci v životě a hlavně soudnictví prostě nemají logiku. Takže z toho plyne, že každé takové ujednání v každé smlouvě o čemkoliv je neplatné? Asi ano teda.

    Je to jiný případ, ale soud třeba rozhodl o neplatnosti prodeje nemovitosti v dražbě, protože prý exekutor udělal chybu, že nedoržel jakýsi časový interval. Exekutor na toto chybné rozhodnutí nijak nedoplatil. Nový majitel budovy musel tuto vrátit původnímu majiteli, ale ten mu peníze vracet nemusel. Pokud to byl neplatný prodej, čekal bych, že jeden vrátí barák a druhý peníze. Nechápu jak je možné to, že peníze se vracet nemusí a barák ano.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).