Hlavní navigace

Názor k článku Realitka našla kupce, prodejce se s ním domluvil sám. Pokutu platit nebude, rozhodl soud od A - A čím to tedy je, že realitní makléři...

Článek je starý, nové názory již nelze přidávat.

 • 24. 7. 2018 14:02

  A (neregistrovaný) ---.imarvel.cz

  A čím to tedy je, že realitní makléři - přes ty stovky úkonů - odvádějí tak mizernou práci?

  Rok od roku se zvyšuje procento lidí, kteří nechtějí realitky ani jejich makléře ani vidět. Protože mají reálné zkušenosti s realitkami i jejich makléři. Vaše reklamní vsuvky a pohádky ovčí babičky na tom nic nezmění.

  Žádný realitní makléř není schopen zjistit ani úřední/právní stav nemovitosti - ani to, co si obyčejný člověk dohledá sám během jednoho dne práce. Žádná realitní kancelář a/nebo realitní makléř není schopna ani základní garance, že jejich práce je bez závažné chyby - natož aby za to ručila.

  Člověk by od profesionála očekával, že zvládne věci lépe než laik, ale opak je v tomto případě pravdou.

  Provize realitního makléře je nesmyslně vysoká za to nic co nabízí. Realitní kanceláře a realitní makléři nabízejí lidem ILUZI PROFESIONALITY. Čím dál více lidí chápe, že platit za iluzi a matrix namísto reálných služeb je nesmysl. A prásknou někam inzerát dokáží lidé podstatně levněji, než za ceny kolem statisíce Kč.

  V obchodování a podnikání platí, že VYSOKÁ CENA SE PLATÍ ZA KVALITU A/NEBO VYMAHATELNÉ ZÁRUKY. Cokoli jiného ospravedlňuje pouze cenu, které platíme za čínské cetky na suvenýrových stáncích. A přesně taková je odpovídající cena za součesnou nekvalitu a nezáruky realitních kanceláří a realitních makléřů.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).