Hlavní navigace

Názor k článku Realitka našla kupce, prodejce se s ním domluvil sám. Pokutu platit nebude, rozhodl soud od Milan Komárek - Je to služba jako jakákoli jiná. Stejně tak...

Článek je starý, nové názory již nelze přidávat.

  • 24. 7. 2018 11:06

    Milan Komárek (neregistrovaný) ---.ipv6.broadband.iol.cz

    Je to služba jako jakákoli jiná. Stejně tak si můžete sama umýt auto, zařídit dovolenou, opravit pračku, přezout pneumatiky ..... Každá služba musí mít pro klienta obsah a - jak se dnes moderně říká - přidanou hodnotu, jinak si ji udělá sám. Vyspělá společnost se projevuje vysokou dělbou práce, tedy lidé rádi nechají služby udělat jiné lidi, protože tito je udělají efektivněji a zadavatelé se naopak mohou věnovat tomu, co sami umí nebo svému volnému času.
    Obrovským předsudkem je tvrzení, že služby RK si objedná hloupý člověk. Opak je pravdou - nás si objednávají především časově vytížení a úspěšní lidé, kteří rozhodně nemají čas a náladu ztrácet čas vyřizováním prodeje své nemovitosti, když se potřebují věnovat svému byznysu a navíc předpokládají (úspěšně), že to prodáme lépe a bezpečněji. To je prostý princip služeb. Jakýchkoli. Osobně nechápu, proč zrovna z této služby se dělá takové haló a je kolem toho tolik negativních emocí. Není to tak, že to někdo záměrně vyvolává?
    Já mám svědomí čisté, máme téměř 100% kladná hodnocení, klienti se nám opakovaně vrací.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).