Hlavní navigace

Názor k článku Proč nepřestaneme chodit do banky? od anonym - Nepsal jste jezevče někde jinde na Měšci, že...

 • Článek je starý, nové názory již nelze přidávat.
 • 14. 8. 2006 7:56

  anonymní
  Nepsal jste jezevče někde jinde na Měšci, že žádné fronty ve své pobočce banky - tuším, že ČS - neznáte? A proč že byste měl chodit do pobočky, když máte net, telefén a mobil? Jestli ne, tak sorry. Nebo to byl někdo z dalších rejpalů typu Radek, phil, AEOPEN ?

  Datum: 12. 8. 1:25 Nový
  Vložil: antikomunista (neregistrovaný) - jeho bych se rád zeptal, kde se levný Internet za 250 Kč vč. DPH bez dalších služeb dá sehnat. Víte, kdo nemá Internet, nemůže z něho "vstřebávat pár informací" a tudíž ani vypátrat, kde a kdo levný Internet poskytuje. Nezajímá mne lokalita jen Praha a další velká města, jedná se mi o masově dostupný vysokorychlostní Internet bez nutnosti investovat další tisíce do příjímačů, rozvodů a další techniky navíc, kterou po krachu služby od vás nikdo neodkoupí a která je vám u dalších poskytovatelů Netu k prdu, protože ti jiní používají i zcela jinou techniku. A jestli myslíte nějaké občansko-místní WiFi o.p.s., kde to za začátku jakžtakž sviští, ale připojováním nových a nových účastníků se úroveň dostává k vytáčenému připojení od Telecomu ...

  A k názoru, že internetové bankovnictví je drahé: to je pravda pravdoucí. Znám spoustu lidí, co mají jen vytáčené připojení a k přečtení mailů jednou týdně jim to stačí. To i pak výše zmiňovaných 250 Kč za měsíc Internetu je dražších, než když si donesu 10 příkazů do banky.
  A oběd za 80 Kč je taky předražený, když jinde ho dostanu za 50. Petře, radil bych vám držet se při zemi. Už jsem zažil i dost takových, co nevěděli, co s penězi, machrovali, a dnes jsou rádi, že jsou rádi. Jednou jste nahoře, jednou můžete být dole. Nebo taky pýcha předchází pád.
Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).