Hlavní navigace

Názor k článku Proč německý odklon od jádra zdraží i českou elektřinu? od Dzarda - Díky všem za reakce. Ano, jistá radikálnost mého...

 • Článek je starý, nové názory již nelze přidávat.
 • 15. 6. 2011 10:31

  Dzarda (neregistrovaný) ---.kostal.com

  Díky všem za reakce. Ano, jistá radikálnost mého příspěvku byla účelem a výsledkem je celkem zajímavý přehled názorů. Jsem rád, že je tu tolik odborníků.
  Brzy se všichni budeme moci přesvědčit, kdo byl blíže pravdě. Já Vám tady všem tvrdím, že jádro je špína a jeho "mírové" využívání lidská pýcha a že nebezpečí z provozování jaderných elektráren dalece převyšuje jejich přínos . Že nehod (snad ne havárií) bude přibývat a to nejen jaderných elektráren, ale všech podobných hnusů, které zamořují tuhle krásnou planetu.
  Bláboly o jediné možné a čisté alternativě, o využití vyhořelého paliva, o druhotné surovině (ano, pro výrobu jaderných zbraní) pro mě nejsou argumenty a pouze svědčí o Vás samých. Víkendy v supermarketu, na domácím oltářku obrázek V. Klause, na zdi obrázky Dany Drábové, Františka Janoucha, letecký snímek JET. Jo jo, to jsem si mohl odpustit, ale rád si přečtu, jak to vypadá z Vašeho pohledu se mnou :-).
  Mrkněte na ty postižený děti, na krásnou zónu kolem Černobylu, na potenciál 3 - 5 megatunového výbuchu po první explozi v Černobylu, ke kterému bylo hodně blízko a dojít k němu, asi bychom si tady o čistotě ďábla nepovídali.
  peace

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).