Hlavní navigace

Názor k článku Při ztrátě zaměstnání vystačí pětina lidí s penězi jen měsíc od Jarmila - Původně jste reagoval na mně, takže tady´ode mne...

  • 3. 10. 2019 0:23

    Jarmila (neregistrovaný) 93.91.51.---

    Původně jste reagoval na mně, takže tady´ode mne máte odpověď: nevím, kolik Vám je a ani nevím co děláte. NIKDY jsem sousedovi nezáviděla Mercedes, on ho měl kvůli tomu, že pracoval a svou práci precizně uměl, prostě to byl PAN NĚKDO a skutečně vyhlášený a vyhledávaný řemeslník. Leč i někdo musí vytřít podlahu a nemocnému podat mísu nebo bažanta. Vy jste v takové situaci jistě nikdy nebyl, nepřeju Vám to, ale vězte, že ti lidi jsou opravdu mizerně placení, ale bez nich máte opruzeniny jako prase nebo - s odpuštěníním za ten výraz - ležíte ve vlastních hovnech, dokud Vás někdo z Vaší rodiny nepřijde do špitálu omýt. Pokud ten Váš rodinný příslušník bude hákovat na lince v Kolbence, odkud nemůže každé dvě hodiny odejít a nebude se tedy bát, že přide o práci, pak čest Vaší památce. Práce těchto lidí je NENAHRADITELNÁ, ale setsakra mizerně placená. Já ji teda nikdy nedělala a ani bych ji dělat nemohla, ale hluboce si jí vážím a ty lidi obdivuju. NIKDY bych si nedovolila je urazit tím, že bych jim pohrdavě řekla, že se měli líp učit, aby po druhých nemuseli uklízet jejich smradlavé exkrementy. Protože na tom nemocničním lůžku můžu klidně zítra ležet i já, ale třeba i Vy, víte? Jak dneska říkal Karel Gott, dej mu Pámbu věčnou slávu, "chceš-li rozesmát Boha, řekni mu něco o svých plánech do budoucnosti".
    Chodím sem už léta, mnozí mne tu už z nicku znají, a znají možná i můj životní příběh. Vy jste měl štěstí na milující rodiče, co Vám umožnili studia a pomohli Vám ve startu do života. Já jsem na rozdíl od Vás podobné štěstí neměla. Přišla jsem o rodiče ještě před ukončením povinné školní docházky, a můžu Vás upozornit, že podobý start do života opravdu není jednoduchý. Je to pád z růžových obláčků čerstvě -náctiletého človíčka doslova do kupy hnoje. Pokud ještě máte rodiče, tak si jich važte, jsou lidi, co podobné štěstí na milující rodiče nemají. A buďte rád, že se Váš životní osud ubíral tou cestou, kterou se ubíral. Ne každý je vždy strůjce svého štěstí, někdy nám tím štěstím Pámbu (nebo příroda nebo co vlastně celý ten všehomír vlastně řídí) řádně zamíchá.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).