Hlavní navigace

Vlákno názorů k článku Práce v IT: Kde jsou největší platy a mzdy? od LK - Nedavno jsem cetl rozhovor na jednom konkurencnim financim...

Článek je starý, nové názory již nelze přidávat.

 • 16. 11. 2012 3:11

  LK (neregistrovaný) ---.dsl.bell.ca

  Nedavno jsem cetl rozhovor na jednom konkurencnim financim serveru (nebudu konkretni kvuli reklame) s Alexanderem Kjerulfem na tema spokojenosti v praci. Pokud by to nekoho zajimalo, urcite si clanek sam dohleda. Jenom uryvek:

  A: Víte, jaký je předepsaný dress code v Google?
  B: Ne.
  A: Je dobré, když do práce přijdete oblečení.

 • 16. 11. 2012 21:24

  Joe (neregistrovaný) 178.248.252.---

  Alespoň se pak může křupanství projevit v nespoutané míře :) Kraťásky, havajské košile, kristusky, sandály a trička s infantilními obrázky :)

 • 23. 11. 2012 10:50

  lolek (neregistrovaný) ---.europe.hp.net

  No vidíte. A stejně je to jedna z nejúspěšnějších firem světa. Asi to v tom "křupanství" úplně nebude, viďte? ;)

 • 17. 11. 2012 0:03

  Tom (neregistrovaný) ---.maconet.cz

  Já chodím (v létě) do práce v kraťasech a sandálech a kdokoliv mi z mých nadřízených říct, ať si vezmu něco formálnějšího, tak na něj budu koukat, jestli se nezbláznil.

  Stejně tak jako nikdo nekontroluje, jestli sedím v práci přesně 8 hodin a jsem na obědě 30 minut. Kdybych do práce nepřišel, nejspíš si toho prvních pár dnů nikdo nevšimne (či všimne, ale bude mu to jedno), dneska jsem přišel v jednu, odcházel v pět.

  Jasně, asi se na práci podívám skrz VPN teď o víkendu, ale to jen proto, že jsem v práci spokojený, mám relativně volnou ruku a rád věci dodělám (možná je to specifikum té tvůrčí činnosti, že si ji člověk rád dovymazlí, když není ve stresu).

  Na IT zkrátka neplatí bič, protože v práci stejně nikdo nevydrží koukat 8 hodin do kódu a něco tvořit. Buď napíše řádek za hodinu nebo napíše chybu na řádek. Proto taky do práce nechodím unavený a v klidu se dospím (budík nemám).

  Na 100k se nejspíš nikdy nepodívám, ale za tu duševní pohodu, kterou mám ráno, v poledne i večer, mi ten poloviční plat rozhodně stojí.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).