Hlavní navigace

Názory k článku Pojištění rakoviny: tři stovky měsíčně za lepší pocit zajištění

 • Článek je starý, nové názory již nelze přidávat.
 • 9. 10. 2015 1:59

  jezevec (neregistrovaný) ---.dobnet.cz

  deset stránek výluk, samá omezení - a pokud si zaplatíte nějaké solidní krytí, pátým rokem se vám přestane vyplácet, penězům by bývalo bylo lépe na spořícím účtu.
  je zřejmé, na jakou klientelu vzp cílí - pokud ne jen na blbce, pak lidi ovládající alespoň aritmetiku páté třídy základní školy to věru nebudou....

 • 9. 10. 2015 11:22

  mendrit (neregistrovaný) ---.isp.mcnet.cz

  S těmi podmínkami je to chodné leda pro lidi, žijící v nějaké zamořené oblasti, kde je výskyt rakoviny násobně větší, než je běžné a nebo pokud má genetické předpoklady, že se rakoviny dočká, ale i v případě nezhoubných nádorů se mu to nezaplatí, pokud se neobjeví v prvních 10-15 letech.

 • 9. 10. 2015 11:32

  mr

  že až poté. co jsme se naučili různým druhům propagandy a vnucování, že to je zdravé a to nezdravé bránit za účelem smyslového požitku a ignorace života a uzákonilo se to.Tak poté vznikali nemoci, na které již nejsou léky a pomoc.Obvodní lékař řekne: to je lipid.Specialista řekne: je to nezhoubný nádor a že jich máte tolik po těle není naše věc.V podstatě mají pravdu ale lžou.Každý nádor na svou dobu zrání a poté bují.Někdy i 30 let, což se potom nedá zjistit jak vznikl!V té poslední už se nedá nic dělat, než se buď podřídit jako průzkumné zvíře v různých léčbách a nebo to nechat být s tím, že nikdo nepomohl na začátku a teď si z toho vybudovali pěkný byznys. Každopádně, tím, že se dříve jedlo zdravě a nebylo jedovatých látek v potravinách a v dnešní době jich je tolik, že je nelze spočítat a vyléčit.Léčit neznamená vyléčit!!Základem je zemědělství a hnojení v mnoha případech zakázané a naprosto škodlivé lidskému zdraví.Na vině jsou vládní zákony a instituce zemědělství, které RMO zakázané hnojení naprosto ignorují a lžou.Rozbory lžou, že je to v normě, ale není.Poté co VZP s Fenixem a klubu www.pevnehozdravi.cz rozšiřují to, že každý 3 občan je napaden nádory je již pozdě.Za 3600/ročně rozběhli kampaň zvanou rakovina.Nejdřív dostali zmetkové do našich organizmů rakovinu a poté ji druzí, jiní chtějí léčit a pouze do 75 let.Nad 75 let už se člověk za člověka, ale za jasné zvíře.Samozřejmě zvíře které se vychová od plenek, zůstane zvířetem, nehledě, že tak vzhledové tak nevypadá.V podstatě jsme stále pokusnými zvířaty jak tělesně, tak duševně.To potvrzuje nabídka VZP.Jaká je záruka vyléčení?Žádná.A statistika na papíře je blábol.Co na tom, když člověk přežívá na lécích a dalších doplňcích, když stejně musí zemřít.Proč se vše to svinstvo vytvořilo a poté se předkládá pro pouze přežiti pár let?Na to již nikdo nedá odpověď.Degradace je degradace.

 • 10. 10. 2015 10:43

  Domýšlej (neregistrovaný) ---.cust.centrio.cz

  Na vině nejsou politici, na vině nejsou farmaceutické firmy, na vině nejsou "doktoři". Na vině jsme jen my sami, že to dopustíme. Tak ať si trpíme a chcípeme, neboť si nic jiného nezasloužíme.

 • 9. 10. 2015 13:53

  SpookY (neregistrovaný) ---.cr-hana.upol.cz

  ... jak tak čtu ty podmínky, tak platí léty prověřené - POJIŠŤOVNA VYPLATÍ PLNĚNÍ POUZE V PŘÍPADĚ, ŽE SE JEJÍ ZAMĚSTNANEC SPLETE.

 • 9. 10. 2015 15:48

  Pavel (neregistrovaný) 165.225.80.---

  Když jsem si přečetl vyplácené částky u mužů a žen:
  Muži:
  D29.2 Nezhoubný novotvar varlete 40 %
  D33 Nezhoubný novotvar mozku a jiných částí centrální nervové soustavy 10 %

  Ženy:
  D27 Nezhoubný novotvar vaječníku 10 %
  D33 Nezhoubný novotvar mozku a jiných částí centrální nervové soustavy 40 %

  Tak mě napadlo, že ty podmínky vymyslela nějaká utrafeministka přesvědčená, že muži myslí jen svým pohlavním orgánem.

 • 9. 10. 2015 20:16

  bez přezdívky

  Doktor..nepít,ne­kouřit,nejíst tučné..to doporučí všem a i nešukat bo to je po určitém věku rizikové. Takže,na tohle vše jsem se těšil až to budu moct a doktor sponzorovaný pojištovnou mi to zakáže abych náhodou neumřel a mohl platit pojistku dál,jelikož se při pitvě prokáže ,že jsem požil alkohol,dal jsem si čouda,sex a kávu a nebude mi nic vyplaceno....­..Pěkný den Vám přeje Kooperativa..nap­říklad. Se.u Vám na to.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).