Hlavní navigace

Názor k článku Pojištění k hypotéce u soudu: Banka nemůže krýt pojišťovnu, která nechce platit od Pojištění by jim nebylo nic platné - Vzhledem k tomu, že pachatel a ředitel hasičů...

Článek je starý, nové názory již nelze přidávat.

 • 6. 11. 2018 17:49

  Pojištění by jim nebylo nic platné (neregistrovaný) ---.imarvel.cz

  Vzhledem k tomu, že pachatel a ředitel hasičů načerno vyráběl výbušniny a pyrotechniku, která mu bouchla a on při tom zemřel, tak pojišťovny jednoduše odmítnou plnění, ať máte či nemáte pojištění. Tečka.

  První týden dva po výbuchu se to pokoušeli hasiči, policie i další kamuflovat jako výbuch plynu. Pak už to začalo být směšné.

  Záklandí problém je, že většina lidí věděla, že nelegální výrobu pyrotehcniky a výbušnin daný ředitel hasičů prováděl, ale nikdo nechtěl být práskač a nahlásit to. Tak teď lidé vědí, že určité věci se prostě hlásit musí, protože existují mezi odsud pocuď. Tuto životní zkušenost si lidé zaplatí několika desítkami miliónů korun placených z vlastní kapsy.

  Navíc u tohoto případu je hyenovitost. Můžete lidem přispět na jeden ze dvou účtů. Jeden na účet těch škodných 52 domů, druhý na účet ženy. Jenže žena s pachatelem/zemřelým nežila, žila jinde, byla mu nevěrná, a vlastně se jí vůbec nic nestalo. Ale v povaze některých žen je, že musejí dělat chudinky a týt ze situace za každou cenu. Lidé, co chtějí pomoci tak dávají o to méně peněz těm, kteří jsou v háji, protože přišli o střechu nad hlavou - a o to více "chudince nebohé ženě" po pachateli, která je úplně v pohodě a nemá problém, protože se jaksi tahala s jinými muži a bydlela jinde.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).