Hlavní navigace

Názor k článku Pět odvážných záměrů ministra práce od děda Eda - AAA, ... tady nejde o to NĚKOHO ( či...

Článek je starý, nové názory již nelze přidávat.

 • 16. 8. 2011 5:17

  děda Eda (neregistrovaný) 82.100.59.---

  AAA,
  ... tady nejde o to NĚKOHO ( či něco ) NAPODOBOVAT, ... ale jde tady o to - ty problémy ( které tady již, bohužel, existují a také již vážně ohrožují:
  1) ... jednoznačně pojmenovat
  3) ... najít příčiny, proč ty problémy vůbec vznikly
  2) ... a všechny ty identifikované problémy začít konečně už také skutečně řešit
  ... ... ... a ne před nimi "strkat hlavu do písku",
  ... ... ... či třeba ( stále pořád dokola - jako "debil" ) navrhovat pouze zvýšení daní ( což je vlastně ten nejjednodušší, ale velmi krátkodobý, krok, který ale vůbec neřeší podstatu problémů ) ... a "hlásat" o tom, že jde třeba o důchodovou reformu, ... což je nesmysl nejhrubšího zrna.
  ( Stejně tak, jako je úplným nesmyslem prohlašovat to, že poplatky u lékařů, a vůbec všechny platby, jsou kroky vedoucí k reformě ve zdravotnictví. - No, takové vysvětlení mohl vymyslet jenom "super-magor" !!! )

  Každému uvažujícímu člověku musí být přece jasné, že u jakékoliv REFORMY musí být ZCELA JASNÁ PŘEDSTAVA a potřebné KROKY ( tedy CELKOVÁ KONCEPCE REFORMY ), které ( ty kroky ) je ( a to i třeba postupně ) NEZBYTNĚ udělat, ... ale tak, aby to všechno zapadalo do té konečné "mozaiky".
  Není vůbec žádným tajemstvím, že stát je v podstatě "firma", ... no a ve firmě když cokoliv nefunguje, tak se ten problém MUSÍ prostě VYŘEŠIT ( aby firma "nekrachla" ), ... což se ve firmě "Česko" ( mám takový dojem ) vůbec neděje, ... ba děje se naopak to, že se "likviduje" téměř všechno to, co má ještě nějakou hodnotu !!!
  Bohužel, když naši "zlatí" "vyvolení" si ( bez jakýchkoliv následků ) pořád myslí, že lze každoročně hospodařit se ( stále rostoucími ) dluhy, ... tak je patrně na místě si myslet, že stát řídí pouze skupina "vyžírků", kteří - zcela viditelně - vůbec nehledí na - rozumné - zájmy těch, kteří je na ty jejich "posty" navolili ( a to za jejich sliby, kterých se ti zvolení ... svým zvolením - téměř do důsledku - úplně vzdali ), ... ale o to "hlasitěji" hájí téměř pouze SVOJE ZÁJMY, bez ohledu na to, jak by měli sloužit svým voličům.
  lze pak už jenom povědět, že takové jednání je - zcela jasně - vážně VARUJÍCÍMI projevy PSYCHOPATŮ, kteří ( z medicínského hlediska ) NEJSOU sice např. blázny ( či jinak zdravotně postiženými osobami), ... ale v podstatě jde o MORÁLNĚ VADNÉ jedince, kteří jsou ( z právního hlediska ) ZCELA ODPOVĚDNÍ za svá jednání, ... ale úplně záměrně využívají svého vlivu ... třeba i na tvorbu zákonů, které umožňují "hodně HRUBOU" benevolenci k nezákonnému jednání lidí stejného ( či podobného ) - doslova - POSTIŽENÍ !!!

  No a takové "člobrdíky" ... v jakékoliv

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).