Hlavní navigace

Názory k článku Penze, zdravotnictví, školství – v čem se ještě můžeme spolehnout na stát?

 • Článek je starý, nové názory již nelze přidávat.
 • 8. 4. 2012 13:23

  Majkkl (neregistrovaný) ---.net.upcbroadband.cz

  Ten "státní" důchod by stačil i na jiné věci než rohlíky s vodou, kdyby se tady se státním posvěcením nekradlo hůř jak na divokém západě a kdyby se nedělaly podivné experimenty se snižováním příjmů pojistného na důchodový účet. Lidé by si měli uvědomit, jestli experty, jako je Kalousek, pověřili destrukcí léta fungujících věcí. Rozumný stát, když nejsou peníze, neutrácí za kraviny a věnuje se skutečně důležitým věcem. Jestli to takhle půjde dál, hrozí těm, kteří si naivně myslí, že jsou zajištěni svými majetky, že jim budou prd platné, protože je před hladovým, ničícím plebsem neuchrání žádné ploty a ochranky. Už za francouzské revoluce se o tom mohli mnozí přesvědčit.
  A vy byste neměli dělat vládní propagandu, ale rozkrývat svinstva, která jí nahrávají....

 • 8. 4. 2012 20:35

  Ringana (neregistrovaný) ---.net.upcbroadband.cz

  Je to hrůza, kdyby naši politici nevytunelovali co se dalo, nerozkradli co se dalo a nepřiznávali ID těm, kdo nikdy nepracovali, pak by na důchody bylo. U těchto invalidních důchodců se ID pohybuje v rozmězí 8000,- až 9000,- Kč, prý je vypočítáván z celostátní průměrné mzdy. Vždyť už nám v tom našem státě nic nezbylo, lidé nemají kde pracovat, tím pádem nemohou odvádět daně a šetřit si na stáří - čeho?, a od toho se vše odvíjí. A propo, tyto reformy měly být nastoleny hned po roce 1990, na co se čekalo 20 let? Až už tu nic nezbyde? Možná by se státu hodilo, kdyby si všichni současní průměrní důchodci "hodili mašli" a stát by tak ušetřil.

 • 9. 4. 2012 17:25

  Iwar (neregistrovaný) ---.27.broadband9.iol.cz

  Jaký počítání ID z průměrnýho platu? To nejseš schopnej věnovat 5 sekund Googlu, abys zjistil, že plácáš?

 • 9. 4. 2012 9:43

  franta (neregistrovaný) 188.175.26.---

  Pokud bude vládnout tato smešná politická trojkolka, tak stát nebude za dva roky k ničemu. Jen pro kmotry, aby z něj mohli vyssávat poslední zbytky peněz.
  Největším svátkem demokracie v Česku bude odchod této vlády a prezidenta do politického propadliště.

 • 9. 4. 2012 9:52

  tojepřecejedno (neregistrovaný) ---.152.broadband7.iol.cz

  Je jasné, že v dobách těžkých, se nutně musí zúžit starost státních struktur o věci státní. SKUTEČNÍ vládci však přednostně přestávají financovat věci zbytné, aby posílili stav věcí nezbytných. Naši "vládcové" to řeší právě naopak a tím vystavují sami sobě známku neschopnosti chápat problémy v souvislostech. "Odborníci" na "kousek něčeho", kterým uniká celek. Prokazatelně sobečtí náhodní amatéři, kteří VŠE řeší nahodile, typem reakce "až když to někde praskne". Řešení to ovšem nemá, došlo to příliš daleko a není moci, která by byla v rukou člověka schopna tento PEKELNÝ propletenec s názvem stát, změnit. Je pozdě! ((To se ovšem nesmí říkat, protože je to šíření paniky))....

 • 9. 4. 2012 20:38

  ptata (neregistrovaný) ---.21.broadband14.iol.cz

  Podle článku vůbec nechápu,proč mám platit nějaké daně,když za ně nic nedostávám.Na co máme stát,aby jsme měli armádu na dvě věci a politici měli z čeho krást.BLEJU.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).