Hlavní navigace

Názor k článku Pendler žaluje vládu kvůli náhradě škody za test na koronavirus. Jde o princip, říká od anonym - V rámci mimořádné údálosti Vláda zakázala úplně vycestovat,...

  • Článek je starý, nové názory již nelze přidávat.
  • 24. 6. 2020 16:45

    bez přezdívky

    V rámci mimořádné údálosti Vláda zakázala úplně vycestovat, což jí nakonec zrušil soud. Už z toho je vidět, že ti nahoře si myslí, že si mohou dovolit cokoliv. Na denní bázi cestuje za hranice do práce 60 000 lidí. Někteří to mají třeba i jen kilometr (třeba Železná Ruda). Další desítky tisíc lidí cestují na týdenní bázi, ti museli zůstat několik měsíců v zahraničí.

    Vláda za celou dobu nepředložila jediné číslo kolik je nakažených pendlerů, ale neustále je obviňovala z toho, že šíří virus. Až teď v červnu se v národní databázi KHS objevila statistika nakažených, ve které je vidět, že z těch 10 000 nakažených bylo jen 20 pendlerů!

    Takže "sorry jako", ale diskriminace až stovek tisíc lidí a jejich rodin, mnoho z nich přišlo o práci, příjem, nutnost placení testů bez náhrady a bez zajištění, aby jen 20 z nich mělo koronavirus, tomu se opravdu dá nazvat jen a jen "diskriminací".

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).