Hlavní navigace

Názor k článku Parazitům (OSVČ) povinně datovou schránku nebo elektronický podpis! od státní šikana - Zedník ukrajinec = kvůli SSZ si musí koupit...

 • Článek je starý, nové názory již nelze přidávat.
 • 11. 4. 2013 1:38

  státní šikana (neregistrovaný) ---.net.upcbroadband.cz

  Zedník ukrajinec = kvůli SSZ si musí koupit PC, zaplatit kurz jeho ovládání, zřídit si za 500 Kč elektronický podpis a přestěhovat se ze vsi někam, kde je připojení k internetu. Pak slavnostně jednou za rok odešle SSZ elektronicky kýžený přehled OSVČ. Co na tom, že skoro celý rok vydělával na PC, které při zedničení nepotřebuje, neb faktury píše ručně a daně platí paušálem. Má doma stroj, tedy PC, které jednou za rok zapne aby z nového bydliště, s internetem vyhověl šikaně a buzeraci SSSZ. Jak krásný život.

  Truhlář OSVČ, který celý život PC nepotřeboval je nyní kvůli jednomu přehledu nucen si pořídit elektronický podpis. PC si nekoupi, nemá na něj. Riskuje a z internětové kavárny jednou za rok vyhoví buzeraci a šikaně SSSZ.

  Například obchodní rejstřík také vyžaduje elektronické podání dokladů. Ale má volbu, DS, elektronický podpis, nebo dokiment v PDF na CD s průvodním dopisem, který vám v podatelně potvrdí.

  Elektronické podání na SSSZ by mělo být dobrovolné a ne povinné.
  Datové schránky a to nejen pro OSVČ ale i pro firmy, by měly být dobrovolné (jak je tomu ve zbytku civilizovaného světa) a ne povinné (jak je tomu v korupcí prolezlém Česku).

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).