Hlavní navigace

Názory k článku Nový sazebník chystá MONETA Money Bank. Přehled změn od prosince

 • Článek je starý, nové názory již nelze přidávat.
 • 29. 10. 2019 1:23

  MONETA - OD LEDNA 1,5% NA SPOŘÁKU (neregistrovaný) ---.jhcomp.cz

  Vážená klientko / Vážený kliente,

  dovolte prosím, abychom Vám oznámili, že od 01.01.2020 se změní úroková sazba na Vašem spořicím účtu Spoření 2 z 2 % p.a. (tj. ročně) na 1,5 % p.a. do výše zůstatku 1 mil. Kč. Úročení 0,5 % p.a. pro zůstatky nad 1 mil. Kč zůstává zachováno.

  Věříme, že sazba 1,5 % p.a. do 1 milionu Kč stále patří mezi nejlepší nabídky na trhu. Pokud máte zájem, můžete zvážit alternativní produkty s potencionálně vyšším zhodnocením, čímž je např. investování do podílových fondů. Pokud se pro investování rozhodnete, odpustíme Vám veškeré vstupní poplatky, a to až do 29.02.2020. Pro využití této nabídky navštivte prosím kteroukoli z našich poboček.

  Změna úrokové sazby na spořicích účtech je dána nedávným vývojem na trhu. Aktuálně se očekává, že úrokové sazby v budoucnu nejspíše klesnou. Doufáme, že i přesto se rozhodnete nadále zůstat naším klientem. Pokud se rozhodnete jinak, máte samozřejmě možnost svůj spořicí účet kdykoliv zdarma vypovědět. Zároveň doplníme, že úrokovou sazbu měníme v souladu s čl. VI. odst. 5. Smlouvy o bankovních produktech a službách a čl. 26. Základních Produktových podmínek spořicího účtu. Účet máte právo vypovědět na základě čl. 21 písm. c) Základních Produktových podmínek spořicího účtu.

  V případě dotazů zavolejte náš zákaznický servis na 224 445 222 nebo Vás rádi uvidíme na kterékoli pobočce MONETA Money Bank. Věříme, že i nadále zůstanete naším spokojeným klientem.

  S přáním hezkého dne

  Vaše MONETA Money Bank

 • 2. 11. 2019 13:07

  Jakub (neregistrovaný) ---.customers.tmcz.cz

  Také to naštvalo. Kvůli té původní sazbě spořícího účtu jsem si u nich založil v létě účet.

  Fascinuje mě, že o této -- myslím nejdůležitější -- změně není v článku ani slovo. Namísto toho se v článku rozebírají platby do Albánie, Kosova nebo na Svatý Bartoloměj. Do těchto zemí jsem peníze nikdy neposílal, nikoho takového ve svém okolí neznám a nechápu ani, proč bych to dělal.

 • 29. 10. 2019 7:52

  Sir Kumar (neregistrovaný) ---.eurotel.cz

  Neexistuje přímé rovnítko mezi EHP a zeměmi SEPA, bohužel v Měšci se tento oblíbený mýtus pořád opakuje - leč Švýcarsko součástí EHP není, tak patří do oblasti SEPA, stejně tak Monako (a i další Evropské mikrostáty - Andorra, Vatikán a San Marino).

  Naopak ne všechna území státú EU jsou součástí i SEPA oblasti (leč je pravda, že jde zpravidla o autonomní území, které nejsou součástí EHP) - třeba norské Špicberky, dánské Faerské ostrovy nebo Francouzská Polynésie (zatímco jiná zámořská území Francie součástí SEPA oblasti jsou - Guiana nebo Réunion)...

 • 30. 10. 2019 17:38

  Pavel (neregistrovaný) ---.ipv6.broadband.iol.cz

  No, s tím zrušením těch 2% mě vážně namíchli. Klidně to mohli nechat třeba do 100 tisíc korun. Milion tam nemám a myslím, že to asi nikdo. Ale aspoň by mohli chvíli hrát prim. Napadá mě, že když tedy nemohu šetřit, že alespoň zaplatím jiné své dluhy. Tak si tak říkám, že kdyby všichni zaplatili své dluhy a nikdo si nic nepůjčoval dál, tak by ekonomika krachla ihned.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).